Urządzanie wnętrz to niesamowite pole do popisu. Nie ulega wątpliwości, że najwięcej radości sprawia tworzenie czegoś od podstaw – dopasowywanie mebli do pomieszczenia, przebieranie w paletach kolorystycznych i stawianie wisienki na torcie, czyli kupowanie miękkich poduszek i wiązanie satynowych kokardek na poręczach łóżka z metalową ramą.
Każda kobieta, która może pochwalić się artystyczną duszą i wrodzonym poczuciem smaku, z niekłamaną przyjemnością oddaje się stylizacji wnętrz. Dziś mamy mnóstwo możliwości twórczych – żyjemy w czasach intensywnego rozwoju polskiego designu, a jedynym problemem w tej sytuacji może okazać się zbyt duży wybór mebli i dodatków dekoracyjnych!

 

fot. euforma.pl

Uwodzicielski design – to proste!

Kobiety cenią sobie nieoczywiste rozwiązania i zachwycające szczegóły, które nie zawsze można dostrzec na pierwszy rzut oka. Intuicyjnie wybierają produkty, które pozwalają stworzyć niepowtarzalny klimat w każdym pomieszczeniu. Tak powstaje przestronna kuchnia z białymi szafkami i mosiężnymi garnczkami zawieszonymi nad potężnym, drewnianym stołem, wygodny salon z ogromną sofą i zachwycającym fotelem na biegunach czy sypialnia, w której centralnym punktem jest wielkie łóżko z baldachimem. W tworzeniu nieoczywistych rozwiązań pomagają polscy designerzy, których pomysły stanowią swoiste dzieła sztuki. Łącząc projekty i formy, można zestawić fotel zaprojektowany przez Studio Says Who dla marki SITS z kupionymi poduszkami, uzyskując niepowtarzalny efekt. Polski design uwodzi swoimi możliwościami!

Urządzanie wnętrz z duchem czasu…

…to połączenie atrakcyjnego designu z pożądaną funkcjonalnością. Wnętrze nie może tylko ładnie „wyglądać”, musi przede wszystkim „żyć” – od czasu do czasu na stole powinien rozlać się sok, a kanapa powinna być nade wszystko niesamowicie wygodna. Dlatego tak zachwycają ostatnie pomyły polskich designerów, którzy z powodzeniem łączą prostotę mebli z zachwycającą dbałością o ich najmniejsze szczegóły. Wybierając piękny fotel Boo marki Comforty można mieć pewność, że powstał w oparciu o lokalne rzemiosło, a swój przytulny wygląd, komfort i wysoką funkcjonalność zawdzięcza odpowiednio wybranym materiałom tapicerskim oraz polskiej technologii szycia pokrowca. Urządzając wnętrza warto zdecydować się choć na jeden produkt od polskiego projektanta, a następnie dobrać do niego pozostałe meble i dodatki. W ten sposób można osiągnąć wyjątkowy efekt końcowy, niepowtarzalny i uwodzicielski! Pomocne w tym przypadku okażą się designerskie meble, które można zamówić w sklepie Euforma.

Niech uwiedzie Cię prostota polskiego designu…

Skandynawski minimalizm jest coraz bardziej modny. Na salonach mówi się o luźnych, przestrzennych wnętrzach i prostych rozwiązaniach dekoracyjnych utrzymanych w prostej, jasnej kolorystyce. To bezpieczny wybór, który zawsze można uatrakcyjnić nieoczywistymi dodatkami. Sznytu wnętrzom może dodać nawet kolorowy, tkany ręcznie pled przewieszony przez poręcz fotela albo delikatny imbryk do herbaty z małymi różyczkami, który wyszperaliśmy na targu staroci. Nie ulega wątpliwości, że prostota nas uwodzi. I najlepiej będzie, jeśli dekorując swoje wnętrze po prostu damy się jej uwieść.fot. euforma.pl

Najczęściej zadawane pytaniaPodobne artykuły:


Wersja do druku