Perfumy niczym kobiety potrafią być przewrotne i zaskakujące. Z pozoru delikatne i subtelne, mogą okazać się pełne wigoru, zadziorne i niezwykle wyraziste. Takie są też ubrania sygnowane marką Iceberg, która niedługo po sukcesie, jaki odniosła na rynku odzieżowym, wypuściła także sygnowaną swoją nazwą linię perfum, która urzekła takie wyraziste osobistości jak Paris Hilton, Mischa Barton czy Pamela Anderson.

Z pasji do sportu, z zamiłowania do elegancji

Firma Iceberg powstała w 1962 roku we Włoszech, stworzona przez małżeństwo Silvio Gerani i Gliulianę Marchini. Ta dwójka projektantów mody początkowo skupiała się jedynie na sportowej odzieży męskiej, którą z powodzeniem można było zaadoptować do użytku codziennego. Szybko jednak okazało się, że wielofunkcyjna wygoda połączona z elegancją trafia również w gusta wymagających kobiet. Iceberg szybko więc wprowadziło na rynek także kolekcję damską. Uniwersalne swetry dziergane w niestandardowe wzory, feeria różnorodnych barw oraz swoboda noszenia szybko znalazły rzeszę nabywców. Ubrania tej marki szczególnie przypadły do gustu gwiazdom takim jak Paris Hilton czy Pamela Anderson.

Z garderoby gwiazd wprost na ulice całego świata

Odzież produkowana przez Silvio i Giulianę szybko zdobyła serca nie tylko gwiazd i celebrytów, ale przede wszystkim ludzi pracujących, dla których wygoda i uniwersalność stanowiły cechy szczególnie pożądane. W latach 1995-1996 na rynku pojawiły się także dodatki sygnowane nazwą Iceberg, spośród których do szykownego stroju o sportowym charakterze można było dobrać między innymi pasujące okulary. Rosnąca popularność marki, która wciąż pozostaje wierna swojemu oddaniu wygodzie sprawiła, że na początku lat 2000 do sklepów trafiła także długo oczekiwana kolekcja odzieży dziecięcej.

Nowoczesność wyrażona zapachem

W roku 1989 firma Iceberg wypuściła na rynek swoje pierwsze perfumy. Produkt ten skierowany był dla aktywnych konsumentek ceniących sobie klasyczne podejście do kobiecości, a jednocześnie dążących do własnych celów i rozwijających się zawodowo. Zapach ten szybko zyskał rzesze zwolenniczek i już niedługo potem do sprzedaży trafiły kolejne, przeznaczone także dla mężczyzn. Delikatne nuty zapachowe, w których dominowały kwiaty i cytrusy idealnie pobudzające do aktywności do dziś pozostają znakiem rozpoznawalnym dla serii perfum Iceberg.

Kobieta aktywna i romantyczna

Stale rosnąca popularność marki sprawiła, że pieczę nad produktami wypuszczanymi pod jej nazwą sprawuje coraz większa ilość specjalistów. Twórcy firmy zapewniają jednak, że skutecznie nadzorują, by zarówno odzież, jak i perfumy Iceberg zawsze spełniały oczekiwania świadomych i aktywnych fanów serii. W 2013 roku w sklepach pojawił się nowy zapach Iceberg White, który natychmiast trafił do serc kobiet ceniących sobie lekkość owocowych aromatów z kwiatowym wykończeniem. Ich twórczyni, Alexandra Carlin, inspirując się postaciami silnych a zarazem romantycznych kobiet, które są ikonami literatury, komponując swój produkt wykorzystywała głównie naturalne olejki poddane minimalnej obróbce. Jak sama bowiem stwierdziła:

„Surowość materiałów pełna jest zmysłowości, emocji i prawdy”.Więcej informacji na temat wysokiej klasy perfum można znaleźć pod adresem : https://www.stylsopot.pl/stylowy-blog/post/woda-toaletowa-a-woda-perfumowana

Najczęściej zadawane pytaniaPodobne artykuły:

Banan kcal bez skórki

Wersja do druku