Ciąża to niewątpliwie szczególny okres w życiu każdej kobiety. Aby jednak wywoływał przyjemne skojarzenia, potrzebuje nie tylko spokoju, ale również funkcjonalnych rozwiązań. Mowa oczywiście o przyjemnej i wygodnej odzieży na czas oczekiwania maluszka, jak również po rozwiązaniu. Praktyczne w zastosowaniu bluzki do karmienia, sukienki czy tuniki znacząco ułatwią codzienne funkcjonowanie świeżo upieczonym mamom, podnosząc komfort opieki nad maleństwem. Rozciągnięte, workowate ubrania, przywodzące na myśl szeroki namiot, choć nie powodują ucisku, niemniej jednak nie mają nic wspólnego z kobiecym i atrakcyjnym wyglądem, którego przecież tak bardzo potrzebuje każda kobieta. Zwłaszcza po urodzeniu dziecka, kiedy w jej organizmie szaleją hormony...


Modnie i stylowo po ciąży – to możliwe?

Każda świeżo upieczona mama wie, jak trudno jest pogodzić potrzebę modnego wizerunku z ciągłym przystawianiem malucha do piersi. Wtenczas ściąganie przez głowę ulubionej koszulki jest co najmniej uciążliwe. Aby jednak podnieść komfort i poziom zadowolenia kobiety, na rynku można zaopatrzyć się w specjalne bluzki do karmienia, które w szalenie prosty i wygodny sposób wspomagają proces jedzenia maluszka. Liczne kolekcje pozwalają na dobór kolorów i fasonów najlepiej trafiających w gusta pań, dzięki czemu pogodzenie aspektów modowych z codziennym komfortem nie jest niczym skomplikowanym.

Z jakimi propozycjami możemy się spotkać?

Jak zostało to już wcześniej wspomniane, w przypadku bluzek do karmienia możemy liczyć na szeroki wybór produktów. W zależności od osobistych preferencji do naszego użytku oddane są ciepłe i rozpinane bluzy, dopasowujące się do sylwetki i jednocześnie przewiewne koszulki, czy też rozpinane eleganckie koszule na oficjalne uroczystości. Ich uzupełnieniem mogą być kobiece i niezwykle efektowne sukienki, które każdą, nawet codzienną stylizację przemienią w atrakcyjny, przykuwający spojrzenie outfit.

Odpowiadające potrzebom współczesnych mam

Bawełniane, wykonane z przyjaznych dla skóry materiałów, nie powodujących uczulenia czy podrażnień bluzki do karmienia, umożliwiają swobodny i niczym nie skrępowany dostęp do piersi. Aby przystawienie maluszka do piersi nie stanowiło żadnego utrudnienia. I to bez względu na czas i miejsce, w jakim się aktualnie znajdujemy. Utrzymane w modnej palecie kolorystycznej, dodatkowo udekorowane licznymi aplikacjami, dodają im nieprawdopodobnego uroku. Co ważne, na pierwszy rzut oka wcale nie widać, że jest to bluzka do karmienia.

 

 


Najczęściej zadawane pytaniaPodobne artykuły:

Hurtownia odzieży

Wersja do druku