Nie od dziś wiadomo, że studenci mają dość ograniczony budżet. Dużą część swojego dnia spędzają na zajęciach, a po nich często pracują dorywczo w lokalnych barach i sklepach. Mimo to, raz na jakiś czas, na przykład z okazji świetnej średniej i otrzymania stypendium naukowego, warto sprawić sobie prezent, który zmotywuje nas do wytężonej nauki i nie pozwoli zaspać na następne zajęcia.


Stylowe kobiece zegarki do 600 zł

Poszukując funkcjonalnego i praktycznego gadżetu, który sprawi, że zawsze będziemy na czas zarówno na uczelni, jak i w pracy, warto zwrócić uwagę na zegarki Seiko. Bardzo duży wybór modeli, zarówno tych z cyframi rzymskimi, jak i arabskimi, a także duża rozpiętość cenowa sprawiają, że klasyczny elegancki model można tu znaleźć dla siebie już nieco powyżej 500 zł. Solidne wykonanie i dbałość o szczegóły to cechy, dzięki którym inwestycja ta bardzo się opłaci – zegarek będzie eleganckim dodatkiem nie tylko do klasycznej koszuli i spodni podczas sesji, lecz również jako subtelna biżuteria założona na rozmowę o pracę bądź staż w uznanej firmie. W końcu – jak Cię widzą, tak Cię piszą.

Szyk w odcieniach złota

Wśród bardziej ekonomicznych modeli, które cechuje doskonały stosunek jakości do ceny, warto wymienić zegarki Seiko SUR792P1 z serii „Dress Ladies”. Model ten na pewno przypadnie do gustu miłośniczkom wyrazistych dodatków. Złoty zegarek szczególnie dobrze będzie prezentować się ze stylizacjami w kolorze bieli i pudrowego różu, podkreślając urok i kobiecość jego właścicielki..

Srebrzyste inspiracje

Odrobinę droższym, choć wciąż wpisującym się w maksymalny budżet 600 zł, modelem jest zegarek Seiko SUP250P1 z serii „Solar”. Pierwszym, co rzuca się w oczy, jest nietypowa prostokątna tarcza, która zaciekawia swoim wyglądem. Na srebrnym tle wyrysowano czarne cyfry rzymskie. Kontrast ułatwia sprawne odczytanie godziny nawet wtedy, gdy mocno się spieszymy. Dopracowane detale, spójna stylistyka i atrakcyjna cena zdecydowanie przemawiają na korzyść tego modelu.

Wyjątkowe modele zegarków damskich do 700 zł

Zupełnie inną formą wyróżnia się zegarek Seiko SKK700P1 z serii „Dress Ladies”. Ona okrągłej wyraźnej tarczy wyrysowano precyzyjnie cyfry arabskie. Skórzana bransoleta nadaje zegarkowi romantyczną nutę retro. Zegarek, ze względu na swoją uniwersalną i klasyczną formę, świetnie nadaje się do codziennych casualowych stylizacji. Z pewnością sprawdzi się podczas codziennych zajęć, wizyty w bibliotece czy w czasie kolokwium, odmierzając czas do jego upragnionego końca.

Jaki zegarek można wybrać, dysponując budżetem 700 zł? Na przykład model firmy Seiko SYMK33 z serii „5”. Podświetlane wskazówki wskazują drogę również nocą, po wyjściu z pubu, ułatwiając powrót do akademika. Dla niestrudzonych imprezowiczek przydatnym detalem może być też wyświetlacz pokazujący dzień tygodnia. Z tym zegarkiem na pewno nie zaśpisz na poranne zajęcia!


Najczęściej zadawane pytaniaPodobne artykuły:

prezent od choink

Wersja do druku