Dostępne na rynku telefony komórkowe są łudząco do siebie podobne. Producenci z reguły ulepszają i zmieniają ich wnętrza – dodając co raz to nowe funkcje. Ich wygląd zewnętrzny często pozostaje taki sam. Nawet w wyższe modele są do siebie bardzo podobne. To powoduje, że często szukamy rozwiązań mających na celu urozmaicenie wyglądu telefonu i wyróżnienie go na tle innych. Takie działanie pozwala też zminimalizować ryzyko tego, że przez przypadek zabierzemy czyjś telefon, zamiast swojego.

Co pomoże wyróżnić Twój telefon?

Producenci akcesoriów telefonicznych przygotowują szereg gadżetów, które mają ułatwić korzystanie z telefonu, a jednocześnie ozdobić go i wyróżnić. Do najchętniej wybieranych gadżetów tego typu należą:

  • rysiki;
  • przywieszki;
  • etui.

To właśnie etui jest jednym z najchętniej kupowanych gadżetów, gdyż nie tylko pozwala wyróżnić telefon. Jest to gadżet w pełni praktyczny, gdyż chroni telefon przed różnego rodzaju uszkodzeniami.

W sklepach stacjonarnych i internetowych można znaleźć wiele modeli etui na każdy model smartfonu. Jednak są one produkowane masowo i mają podobne wzory. Dlatego warto pomyśleć o personalizowanym etui na smartfon.

Personalizowane etui na telefon – idealny pomysł na prezent

Dlaczego personalizowane etui to najlepsze rozwiązanie? Przede wszystkim masz gwarancję tego, że nikt inny nie będzie miał takiego samego pokrowca. Szczególnie, jeśli do przygotowania takiego etui wykorzystasz zrobione przez siebie zdjęcie. Może to być zdjęcie przepięknego zachodu słońca nad morzem. Na etui możesz umieścić także zdjęcie ukochanej osoby lub swojego pupila. Jak stworzyć etui na telefon na zamówienie – z fotografią z banku zdjęć lub własną sprawdzisz na stronie https://zaprojektujetui.pl/. Oprócz standardowych, gumowych etui na stronie możesz zamówić również etui z klapką, a także powerbanki.

Co więcej, takie etui będzie też doskonałym prezentem, gdy chcesz komuś zrobić mały upominek. Sprawdzi się praktycznie w każdej okazji – na Dzień Mamy, Dzień Taty czy też Dzień Chłopaka. Zaprojektowanie etui jest niezwykle intuicyjne, a dzięki temu możesz uzyskać zachwycający efekt i sprawić ogromną przyjemność bliskim.


Najczęściej zadawane pytaniaPodobne artykuły:


Wersja do druku