Idealne perfumy to takie, które pobudzają zmysły i przez długi czas utrzymują się na skórze, godzinami otulając nas wonią ulubionej, zapachowej kompozycji. Niestety nie zawsze możemy zdecydować się na perfumy drogiej marki. Z różnych względów odkładamy zakup kuszącego nas zapachu z powodów finansowych, z niepewności, czy dane perfumy będą odpowiadać nam na dłuższą metę, czy nawet z niechęci do kupowania pełnowymiarowych, dużych flakonów. W takich przypadkach najlepszym rozwiązaniem jest perfumetka, będąca idealnie odwzorowanym odpowiednikiem popularnych perfum.
fot.ness.pl

Bez obaw – tego rodzaju odpowiedniki nie są podróbkami. Ich produkcja oparta jest na wysokiej jakości olejkach zapachowych. Perfumetki stanowią zamienniki znanych i lubianych perfum renomowanych marek, dobrze utrzymują się na skórze i są zamknięte w praktycznych, niewielkich fiolkach, które idealnie nadają się do noszenia ze sobą w torebce, kieszeni, trzymania w samochodzie czy nawet niewielkiej kosmetyczce. Ich kompozycje są odwzorowaniem składów oryginalnych perfum, dzięki czemu niemal nie da się dostrzec różnicy pomiędzy dobrze wykonanym zamiennikiem a znacznie droższym produktem znanej marki.

Zwykle tego typu produkty posiadają podobne nazwy oraz kolorystycznie dobrane opakowania, co podkreśla ich związek z markową wersją pierwotną. Dlaczego są zdecydowanie tańsze? Głównie ze względu na brak drogich kampanii reklamowych, które są oczywiście obowiązkowym elementem promowania markowych perfum. To wyjątkowo korzystne rozwiązanie dla osób poszukujących swoich ulubionych zapachów w tańszej wersji, a także w formie poręcznego flakoniku, który można mieć zawsze przy sobie. Wybór jest ogromny, a w ofercie drogerii internetowych znajdziemy zarówno znane perfumy damskie, jak i te przeznaczone dla panów.

Jak wybrać odpowiednik?

Przede wszystkim należy zwrócić uwagę na to, skąd pozyskujemy dany produkt. Oczywiście najwygodniejszą formą zakupu perfumetki jest znalezienie dobrego sklepu online z szerokim wyborem zamienników. Jednak nie tylko ilość decyduje o tym, czy warto skorzystać z usług danego sklepu – ważniejsza jest jakość oferowanych odpowiedników. O tym pozwolą się nam przekonać m.in. komentarze klientów, zwłaszcza pod poszczególnymi produktami, którymi jesteśmy zainteresowani. W firmach oferujących perfumy damskie i męskie dobrej jakości z pewnością pojawią się opinie na temat poszczególnych produktów, a także odnośnie obsługi sklepu.

Poza niską ceną, idealnym odwzorowaniem zapachu i wygodną, estetyczną formą flakonów, odpowiedniki mają kolejną wyjątkową zaletę. Stanowią świetny pomysł na wyjątkowy, specjalnie dobrany prezent – skomponowanie zapachu opartego o daną nutę zapachową lub zakupienie zamiennika ulubionej marki to jeden z najlepszych podarunków. Znając czyjeś preferencje, szybko możemy dobrać nawet więcej niż jeden flakonik, zapewniając obdarowanej osobie możliwość korzystania z wygodnych w użytkowaniu, trwałych i w 100% zgodnych z oryginałem perfum dobrej jakości.


Najczęściej zadawane pytaniaPodobne artykuły:

Ile kalorii ma gotowana kaczka

Wersja do druku