Każda poważna relacja damsko-męska powinna opierać się na wzajemnym zrozumieniu i udanym pożyciu intymnym. Zazwyczaj na początku związku w sypialni aż iskrzy, a wraz z upływem czasu trudno jest utrzymać dawny ogień. Oboje partnerów musi postarać się spełnić oczekiwania drugiej strony, jeśli im na sobie zależy. Swoich potrzeb nie trzeba się wstydzić, wręcz przeciwnie – tylko otwarta rozmowa może przynieść oczekiwane rezultaty. Sprawdź, co pozwoli Wam na nowo czerpać radość z seksu.


Miłość i pożądanie
Nawet najlepszy seks z czasem może się znudzić, jeśli nie będzie urozmaicany. Kobieta powinna stale zaskakiwać swojego partnera i stymulować jego wyobraźnię. Z pewnością pomoże jej w tym bielizna erotyczna, dzięki której będzie pewna siebie, ponętna i seksowna. Każdy mężczyzna doceni starania swojej kobiety, jeśli zobaczy ją w seksownym wdzianku, o czym przekona się podczas miłosnych uniesień. Ogromny wybór różnych wzorów i kolorów sprawia, że kobiety nie mają większego problemu ze znalezieniem czegoś dla siebie.

Zabawki erotyczne
Niektóre pary wychodzą z założenia, że sex gadżety nie są dla nich, chociaż nigdy z nich nie korzystały, tymczasem zabawki erotyczne potrafią obojgu partnerom przynieść sporo frajdy. Zaskocz swojego ukochanego i przynieś do sypialni akcesoria, jakie do tej pory omijaliście szerokim łukiem. Nie musisz od razu inwestować w sprzęty niczym z filmu porno, które na początku nowej drogi mogą nieco przerazić, jednak drobne gadżety z całą pewnością obojgu Wam przypadną do gustu i z czasem przekonacie się do odważniejszych zabawek.

Wizyta w sex shopie Cię przeraża? Skorzystaj z możliwości robienia zakupów przez Internet, gdzie znajdziesz sex gadżety o jakich od dawna marzysz, a w dodatku zakupisz je zachowując pełną anonimowość.

Przyjemność dla niej
Kobiety uwielbiają być dopieszczone. W zapewnieniu maksymalnej przyjemności Twojej partnerce pomoże Ci dildo. Wibrator ze sklepu stacjonarnego czy internetowego to gwarancja bezpieczeństwa, jakiej nie dają Wam przedmioty, które mogą dildo jedynie przypominać. Rozmiar wibratora wybierz w zależności od preferencji swojej partnerki. Na początku wypróbujcie sprzęt mniejszych rozmiarów aby przekonać się, czy taki rodzaj zabawy Wam się w ogóle podoba, a jeśli uzyska ona aprobatę obojga, to dopiero wtedy zdecydujcie się na sprzęt większego kalibru, który już na zawsze odmieni Wasze pożycie intymne.

 

 

 


Najczęściej zadawane pytaniaPodobne artykuły:


Wersja do druku