Chcesz umówić się do fryzjera albo pójść do kosmetyczki? Znajdź najlepszych specjalistów w swojej okolicy. Znamy miejsce, w którym wystarczy kilka kliknięć, abyś zyskała dostęp do listy tylko sprawdzonych miejsc. Jak do niego trafić? To proste - wejdź na Moment.pl

Ranking tworzony na podstawie niezależnych opinii

Ranking firm z branży hair & beauty, który można znaleźć na Moment.pl jest naprawdę wyjątkowy. Portal to jedno z niewielu miejsc w sieci, w którym salony fryzjerskie i gabinety kosmetyczne oceniane są w oparciu o prawdziwe komentarze. Jak to możliwe? Moment.pl to serwis, na którego stronach ogłaszają się tysiące firm z całej Polski. Każdemu z nich poświęcona jest osobna wizytówka. W jej obrębie znajduje się podstawowe dane, takie jak opis firmy, oferta wraz z cennikiem, lista pracowników oraz adres, dane kontaktowe i godziny przyjęć. Jednak tym, co czyni ją naprawdę wyjątkową, są komentarze. Opinie pod wizytówkami zamieszczają klienci, którzy wcześniej skorzystali z usług salonu lub gabinetu. Na ich podstawie każdy salon fryzjerski oraz gabinet kosmetyczny otrzymuje gwiazdki. To ich liczba decyduje o tym, jak wysoko konkretna firma znajdzie się w rankingu na Moment.pl.

Jak znaleźć salon w Twojej okolicy?

Wyszukiwanie salonów fryzjerskich i gabinetów kosmetycznych na Moment.pl jest naprawdę proste i wygodne. Chcesz znaleźć firmy ze swojej okolicy? Wystarczy, że wpiszesz odpowiednie miasto oraz określisz rodzaj usługi, która Cię interesuje. Po kliknięciu przycisku „Szukaj” zostanie wyświetlona lista miejsc, spełniających Twoje wymagania. Na jej górze znajdą się firmy najlepiej oceniane przez klientów. O tym, jaką renomą cieszy się konkretne miejsce, świadczą gwiazdki – pięć jest gwarancją najwyższej jakości usług, a jedna oznacza miejsca niezbyt lubiane przez klientów.

Co ważne, na Moment.pl można znaleźć ogromną liczbę firm. Znajdują się tu zarówno salony fryzjerskie, gabinety kosmetyczne, SPA, fizjoteraeuci, trenerzy personalni, a nawet dietetycy z dużych i mniejszych miejscowości. Wystarczy tylko wspomnieć, że na stronach portalu ogłasza się ponad 150 firm z samej stolicy.

Nie czekaj, umów się na wizytę online

Moment.pl to nie tylko sprawdzony ranking salonów urody. To przede wszystkim sprawdzony sposób na wygodne rezerwacje online. Umówienie się na wizytę za pośrednictwem portalu lub aplikacji mobilnej  trwa zaledwie kilka minut. Wystarczy, że użytkownik wybierze jeden z dostępnych terminów, określi rodzaj usługi oraz wybierze pracownika, który będzie miał zająć się jej realizacją. Każdy użytkownik może przeglądać listę rezerwacji z poziomu swojego profilu. Tam też bez problemu może odwołać wizytę.

Co ważne, rezerwacje na Moment.pl dokonywane są w czasie rzeczywistym. Dzięki temu zostają one wpisane do terminarzy salonów fryzjerskich i gabinetów kosmetycznych zaraz po dokonaniu rezerwacji online. Warto zaznaczyć, że Moment.pl dostępny jest także w formie aplikacji mobilnej, która pozwala na umawianie się na wizyty w dowolnym czasie i miejscu.


Najczęściej zadawane pytaniaPodobne artykuły:


Wersja do druku