Bourjois to znana na całym świecie francuska marka kosmetyczna, będąca synonimem elegancji, szyku i wyjątkowego stylu. Historia marki sięga XIX wieku, gdy stworzono pierwsze produkty do makijażu i perfumy dla aktorów paryskich teatrów. Wysoka jakość kosmetyków sprawiła, że szybko zyskały one popularność również poza środowiskiem aktorskim.

Elegancja na wyciągnięcie ręki

Marka Bourjois postawiła sobie za cel dotarcie ze swoimi produktami do każdej kobiety, która pragnie podkreślić i wydobyć naturalne piękno. Kosmetyki marki (pudry ryżowe, wypiekane róże do policzków) posiadały w sobie pierwiastek nowatorskiej i odważnej myśli. Nic więc dziwnego, że Bourjois od początku działalności na rynku kosmetycznym jest marką wyprzedzające swoje czasy i śmiało patrzącą w przyszłość.

Podkład na miarę XXI wieku

Podkład do twarzy to niezaprzeczalnie produkt, który wpływa na jakość, trwałość i estetyczny wygląd całej stylizacji makijażowej. Należy zatem oczekiwać, że fluid będzie kosmetykiem wielofunkcyjnym i zaspokajającym różnorodne potrzeby skóry. Jakie zatem wymagania ma spełniać? Z pewnością powinien doskonale pokrywać wszelkie niedoskonałości, wyrównywać koloryt cery, pozostawiać skórę gładką i nieskazitelną na wiele godzin. Ważne również, aby nie obciążał skóry, nie tworzył efektu maski, posiadał lekką, przyjemną konsystencję. Oczywiście i tym razem Bourjois nie zawiodła oczekiwań i zaufania swoich klientów. W asortymencie marki znajdziemy bowiem szereg podkładów do twarzy, które można scharakteryzować jednym stwierdzeniem - innowacyjność.

1.2..3...Perfect!

Bourjois 123 Perfect to podkład o wyjątkowym składzie i właściwościach. Produkt zawiera 3 kolorowe pigmenty o działaniu korygującym i zapewnia perfekcyjne pokrycie wszelkich niedoskonałości. Podkład można śmiało nazwać produktem nowej generacji, gdyż dostosowuje się on do koloru skóry i zapewnia jej nieskazitelny wygląd aż do 16 godzin. Produkt pozwala skórze na swobodne oddychanie, nie zapycha porów, jest bardzo lekki, łatwo się aplikuje i nie pozostawia nieestetycznych smug.

Podkład może być nakładany zarówno palcami, pędzlem jak i gąbeczką typu blender. Żółte pigmenty podkładu 123 Perfect dokładnie pokrywają sińce pod oczami, co przyczynia się do bardziej “wypoczętego” wyglądu spojrzenia. Pigmenty w kolorze fiołkowym dodaje szarej, zmęczonej cerze - zdrowego blasku. Natomiast zielone pigmenty sprawnie tuszują zaczerwienienia, blizny i popękane naczynka.

Podkład Bourjois 123 pozostawia na twarzy delikatne, niewyczuwalne wykończenie typu “druga skóra”. Produkt dodatkowo chroni skórę przed szkodliwym wpływem promieniowania słonecznego, dzięki zawartości filtru SPF10. Podkład może być stosowany również u osób posiadających suchą skórę, gdyż zawiera w składzie kwiaty bawełny o właściwościach silnie nawilżających. Produkt występuje w 5 odcieniach: 51 Light Vanilla, 52 Vanilla, 53 Light Beige, 54 Beige, 55 Dark Beige.

Marka Bourjois potwierdza tym produktem swoją wyjątkowość i innowacyjne podejście do kosmetyków kolorowych. Nieskazitelna cera i perfekcyjny makijaż są zatem dostępne dla każdej kobiety na wyciągnięcie ręki!Najczęściej zadawane pytaniaPodobne artykuły:


Wersja do druku