Żyjemy w czasach, które zdominowane są przez pośpiech, odwieczny brak czasu, stres. Ciągle za czymś gonimy, do czegoś dążymy, a gdy to już osiągniemy… stawiamy sobie nowe cele, które określają nasze poczynania na najbliższe godziny, dni, a może nawet miesiące! Jesteśmy w ciągłym ruchu, nasz komfort psychiczny i fizyczny spychamy na drugi plan, nie odpoczywamy, tłumacząc się, że jutro, za tydzień, później…Ale ile można być ciągle nakręconą lokomotywą, która mknie przez życie jak burza, usuwając wszelkie napotkane przeszkody? Każdy musi kiedyś odpoczywać i regenerować siły. Pytanie tylko, w jaki sposób i z kim? Czy już wiesz?

 Ruszaj się i wytup wszelkie stresy!

Sposobów na rozładowanie negatywnych emocji, które kumulują się w Tobie przez cały tydzień, jest wiele. Są tacy, którzy wybiorą spokojny relaks z książką i ciepłą herbatą na tarasie, inni postawią na wieczór w domowym kinie z dobrym filmem i miską popcornu. Niektórym pomaga joga, medytacja lub po prostu rozmowa z drugim człowiekiem. Jeżeli jesteś wysportowana, zapewne na rozładowanie napięć najlepszym sposobem dla Ciebie będzie aktywność fizyczna, czy to pod postacią aerobiku, siłowni czy też uprawianego w grupie przyjaciółek nordic walkingu.

A jeżeli już o przyjaciółkach mowa, nasza kobieca natura i lekka nuta próżności powodują, że większość z nas odpręża wizyta w spa, gdzie specjaliści zajmują się nie tylko naszym ciałem, ale poprzez rozmaite zabiegi także umysłem. Kiedy już jesteś zrelaksowana i pozytywnie nastawiona do świata, czas utrwalić dobrą energię, np. podczas imprezy w klubie, gdzie dodatkowo wytupiesz pozostałe stresy, bądź w czasie babskiego wieczoru. Wybrane przez Ciebie kawałki same porwą nogi do tańca, a dodatkowo w końcu możesz zobaczyć teledyski do ulubionych utworów.

Kto jest DJ-em na tym dancingu?

Z doświadczenia zapewne wiesz, że najlepiej jest bawić się w rytm muzyki klubowej. Niektóre z nas uwielbiają muzykę disco polo, inne nie wyobrażają sobie imprezy innej niż ta z muzyką techno czy electro. Każda impreza ma swój specyficzny klimat, a to, jaki wybierzesz, zależy tylko od upodobań Twoich i Twoich przyjaciółek. Klubów serwujących muzykę taneczną nie brakuje, a jej twórcy prześcigają się w zaspokajaniu potrzeb fanów. W zaciszu domowym koniecznie wybierz sety stworzone przez najlepszych DJ-ów świata, jak np. Avicii, który w każdym swym utworze oddaje całego siebie. We wszystkie produkcje naprawdę wkłada serce, i może właśnie dlatego ma tylu miłośników, którzy czują, że to, co robi, jest absolutnie prawdziwe.

Muzyka tego młodego, niezwykle utalentowanego człowieka rozbrzmiewa na wielu imprezach świata, a jego koncerty od samego początku gromadziły tłumy. Nic dziwnego, były doskonale opracowanym show, które cieszyło nie tylko zmysł słuchu, ale i wzroku. Aż szkoda wspominać, że Avicii zdecydował się na razie na „emeryturę” w kwestiach występów i tras koncertowych. Tworzy nadal i nie wyklucza powrotu na większą scenę, jednakże na razie skupia się na swym życiu prywatnym. A Tobie jako wiernej fance pozostaje taniec do jego największych przebojów i nadzieja, że jeszcze kiedyś stworzy utwór, który spowoduje, że poczujesz ciarki na ciele!


Najczęściej zadawane pytania



Podobne artykuły:


Wersja do druku