Życie pisze różne scenariusze, a jednym z nich jest potrzeba szybkiego zastrzyku gotówki. Kredyt w banku wiąże się z przeprowadzeniem skomplikowanego procesu. Rozwiązaniem problemu może okazać się pożyczka pozabankowa, która obecnie cieszy się rosnącą popularnością. Dlaczego?

Pożyczki pozabankowe na raty nie wymagają okazania zaświadczeń o zarobkach czy zatrudnieniu. Wniosek o tego typu pożyczkę złożyć możemy za pośrednictwem internetu, a jego wypełnienie nie powinno zająć nam więcej niż 10 minut. Tak zwana chwilówka przysługuje mieszkańcom Polski, którzy znajdują się w wieku od 20 do 70 lat. Firmy pozabankowe nie sprawdzają zdolności kredytowej, którą dokładnie pod lupę bierze placówka bankowa. O pożyczkę może starać się każda osoba, niezależnie od miejsca zamieszkania.

Samo wypełnienie wniosku nie niesie ze sobą żadnych problemów. Podstawę stanowią dane osobowe potencjalnego pożyczkobiorcy, a także posiadanie konta bankowego, na który zostaną przekazane środki. Istnieje możliwość kontaktu z konsultantem danej firmy pożyczkowej. Pożyczkę można otrzymać tego samego dnia dzięki przyspieszonym procedurom weryfikacji tożsamości. To cecha, którą chwali wiele klientów – niezależnie od dnia i pory, środki pojawią się na koncie w ciągu 15 minut.

U podstaw firm pożyczkowych leży zadowolenie i satysfakcja każdego klienta. Z tego też względu większość z nich proponuje darmową pierwszą pożyczkę – płacisz tyle ile pożyczasz! To bardzo atrakcyjna oferta zwłaszcza, gdy znaleźliśmy się w trudnej sytuacji i natychmiast potrzebujemy gotówki. W celu identyfikacji nowego klienta, instytucja pozabankowa zazwyczaj prosi o wykonanie przelewu bankowego w wysokości 1 grosz lub 1 złoty. W przypadku braku konta bankowego, możesz odebrać pożyczkę w banku, na poczcie lub skorzystać z opcji dostarczenia do domu określonej kwoty.

Tego typu instytucje proponują niewielkie kwoty, dlatego też ich spłata zazwyczaj nie przekracza 30 dni. To właśnie dzięki niskim pożyczkom, instytucje pozabankowe mogą zaproponować klientom dogodne warunki informuje portal e-pozyczkipozabankowe.pl

W cieniu tak wielu zalet kryją się również wady, do których należą wysokiej koszty oprocentowania pożyczki pozabankowej. Przed zaciągnięciem pożyczki niezbędne jest przeczytanie regulaminu konkretnej instytucji finansowej. Istotne jest również spłacenie pożyczki w terminie. W przeciwnym razie możemy narazić swój budżet na dodatkowe opłaty.


Najczęściej zadawane pytaniaPodobne artykuły:


Wersja do druku