Problemy z erekcją dotykają coraz więcej mężczyzn i przestają być wyłącznie sprawą panów w średnim i zaawansowanym wieku. Badania wyraźnie pokazują, że w dzisiejszych czasach już 20 i 30-latkowie, a więc mężczyźni w sile wieku, mogą mieć kłopoty z osiągnięciem erekcji. Gdzie szukać źródła problemu?

Czynników może być wiele. Zazwyczaj głównym winowajcą jest niehigieniczny styl życia, a zwłaszcza chroniczny stres, przemęczenie, przepracowanie i zła dieta. Problem z wywołaniem i utrzymaniem wzwodu jest dla większości mężczyzn niezwykle krępujący. Okazuje się, że wielu z nich zamiast się leczyć, po prostu woli zamieść problem pod dywan i udawać, że go nie ma. Oczywiście kłopoty z erekcją nie oznaczają od razu konieczności chodzenia na terapie do seksuologa. Czasami wystarczą drobne zmiany w codziennym życiu, a także sięgnięcie po odpowiednie środki na potencję i problem rozwiązuje się sam. Ważną rolę w tym wszystkim odgrywa też właściwe wsparcie. Jako kobieta powinnaś być oparciem dla swojego mężczyzny. Pamiętaj, że kłopoty z erekcją są dla niego czymś bardzo wstydliwym. Co za tym idzie - bądź wyrozumiała, delikatna i wspierająca.

Ruch - idealne lekarstwo na potencję

Udane życie seksualne zależy od kilku czynników. Do najważniejszych należą zdrowa dieta i większa aktywność fizyczna. Nie jest tajemnicą, że ruch przyczynia się do podwyższenia endorfin w organizmie, które rodzą uczucie przyjemności, relaksu i tym samym sprzyjają aktywności seksualnej. Jeśli chcesz pomóc swojemu mężczyźnie, zachęć go do uprawiania sportów. Możliwości są dwie. Możesz kupić swojemu partnerowi karnet na siłownię lub razem z nim zacząć uprawiać sport. Nic tak nie motywuje jak wspólne treningi. W zależności od tego, co sprawia wam najwięcej frajdy - biegajcie, pływajcie, grajcie w tenisa lub kupcie sobie rolki. Regularna aktywność fizyczna skutecznie usprawni działanie całego organizmu, poprawi samopoczucie, pomoże pozbyć się napięcia i doda energii. Poza tym poprawi  kondycję, a w rezultacie zwiększy ochotę na igraszki we dwoje.

Zdrowa dieta na potencję

Dieta ma ogromny wpływ na potencję. Witaminy i minerały są niezbędne do udanego życia erotycznego. Niestety większość panów o tym zapomina. Jeśli więc twój mężczyzna przez większość czasu objada się pizzą, hamburgerami i czerwonym mięsem, to nic dziwnego, że ma problemy w łóżku. Musisz zadbać za niego o zdrową dietę na potencję. Co powinno się w niej znaleźć? Przede wszystkim owoce i warzywa obfitujące w witaminy i składniki mineralne, które są niezbędne do prawidłowego funkcjonowania męskiej hydrauliki, a także kwasy omega 3 i omega 6, białko, cynk i selen, które poprawiają płodność oraz usprawniają funkcjonowanie układu rozrodczego. Jeśli chcesz cieszyć się satysfakcjonującym życiem seksualnym, namów mężczyznę do odstawienia cukru i żywości przetworzonej, a więc gotowych dań garmażeryjnych, gotowych sosów, zup w proszku, itp. Zachęć go, aby tłuste mięso i wędliny zamienił na chude, a jeszcze lepiej na ryby morskie pochodzące z zimnych wód, np. łososia, śledzia, makrelę, dorsza. Na potencję świetnym rozwiązaniem są także produkty zbożowe z grubego przemiału takie, jak razowe pieczywo, naturalne płatki zbożowe, brązowy ryż, kasze. Regularne spożywanie tych produktów podnosi poziom testosteronu i zwiększa potencję. Namów partnera, aby zamiast fast foodów sięgał po nasiona i orzechy, zwłaszcza migdały, nerkowce i orzechy włoskie. I jeszcze jedno. Tak lubiany przez większość panów alkohol, nie jest dobry na potencję. Zamiast wzmagać popęd seksualnego, bardzo go obniża i utrudnia osiągnięcie erekcji.

Środki  na erekcję - wsparcie idealne

Idealnym wsparciem codziennej diety i aktywnego stylu życia są suplementy diety. Na rynku znajdziemy specjalnie opracowane środki na potencję, które są w stanie pomóc każdemu mężczyźnie, niezależnie od wieku i przyczyn zaistniałego problemu. Najlepszym wyborem są preparaty na potencję na bazie składników pochodzenia naturalnego (roślinnego), które nie tylko pomagają wywołać erekcję, ale także poprawiają sprawność seksualną, wyzwalają pożądanie, a jednocześnie korzystnie wpływają na stan psychofizyczny mężczyzny. Obecnie numerem jeden są środki na erekcję z linii PERMEN. I tak np. Permen King przeznaczony jest do regularnego stosowania, dzięki czemu mężczyzna nie musi wcześniej planować seksu, gdyż zdolność do odbycia stosunku utrzymuje się na podobnym poziomie przez cały czas. Z kolei środki na erekcję Permen Go! rekomendowane są do stosowania na 60 minut przed seksem. Jeszcze inne środki na potencję - Permen Sex Appetite nie tylko wspomagają naturalny proces wywołania erekcji, ale także skutecznie zwiększają apetyt na seks. Szczególnie polecane są dla osób odczuwających przedłużające się osłabienie sprawności seksualnej lub osłabienie libido. Więcej na ten temat tutaj: https://www.permen.pl/.


Najczęściej zadawane pytaniaPodobne artykuły:

Ile kalorii ma risotto
Ile kalorii ma bułka
Ile kalorii ma pieczywo wasa
Ile kalorii ma bułka
Ile kalorii mają płatki śniadaniowe
Ile kalorii mają orzechy w czekoladzie wedla
Ile kalorii ma karaś gotowany
Ile kalorii ma halibut gotowany na parze
Ile kalorii ma ryż
Ile kalorii mają kotlety z dorsza
Ile kalorii ma leszcz smażony
Ile kalorii ma dorsz smażony na patelni

Wersja do druku