Wiele z nas ma skłonność do niedoceniania seksualności mężczyzn. To prawda, że w porównaniu z nami są nieco prostsi w obsłudze, ale opinia o tym, że mężczyźni czerpią przyjemność wyłącznie z samego aktu seksualnego jest nie tylko nieprawdziwa, ale również niesprawiedliwa.

Jeśli chcesz, aby Twój mężczyzna znów zwariował na Twoim punkcie, tak jak to było na początku Waszego związku, spróbuj sprawić aby kolejna noc była niezapomniana. Warto, nie tylko ze względu na jego przyjemność, ale również dlatego, że on prawdopodobnie odwdzięczy Ci się tym samym.

W seksie liczy się nie tylko sam stosunek, ale również droga, która do niego prowadzi. To właśnie energia jaka wytwarza się między Wami podczas gry wstępnej najmocniej działa na zmysły. Najważniejsze to sprawić, aby wyobraźnia mężczyzny zaczęła pracować. Nie warto wszystkiego od razu odsłaniać – pozwól mu popatrzeć, jak materiał przesuwa się po Twoim ciele sugerując jego kształt, dotknąć swojej skóry przez materiał i nie pozwól, aby ta chwila minęła zbyt szybko.

Aby dobrze dobrać bieliznę nocną musisz poznać swoje mocne i słabe strony. Zarówno szczupłe kobiece ciało jak i obfite kształty mogą być niezwykle seksowne. Jeśli do sypialni założysz stanik treningowy, nawet jeśli będzie do Panache sport, na wytworzenie zmysłowego klimatu raczej nie masz co liczyć. Jeśli Twoim mocnym punktem są duże piersi, możesz sięgnąć po produkt z dużym dekoltem – praktycznie każda wiodąca marka ma tu coś do zaoferowania. Poszukaj zaopatrzonego w bieliznę Samanta sklepu internetowego, lub sklepu z Bielizną Dalia. Przykładowym miejscem, w którym dostępne są biustonosze Dalia jest Biustyna.pl – portal, na którym powinnaś bez większego problemu znaleźć coś dla siebie. Do poszukiwań możesz z czystym sumieniem zaangażować swojego mężczyznę. Pamiętaj – niech jego wyobraźnia pracuje, niech zastanawia się jak będziesz wyglądała w tym lub tamtym ciuchu. To tu zaczyna się gra wstępna, nawet jeśli on jeszcze nie zdaje sobie z tego sprawy.

Bieliznę nocną można jednak kupować nie tylko przez internet, ale również w sklepach stacjonarnych. Po pierwsze dlatego, że dopiero po przymierzeniu czegoś będziesz wiedziała jak to na tobie leży, a po drugie – liczy się nie tylko wygląd, ale również materiał i to, jaki jest w dotyku. Gdy jesteś w sklepie staraj się rozglądać za markami, które projektują bieliznę rozpalającą mężczyzn od wielu lat i które doskonale wiedzą, jak osiągnąć efekt o który Ci chodzi. Zmysłowa bielizna nocna wcale nie musi być droga – Krisline, Panache, Freya Deco – produkty tych marek nie obciążą zanadto Twojej kieszeni, a możesz być pewna, że zarówno Ty jak i Twój facet będziecie z nich w stu procentach zadowoleni.

Nie bój się eksperymentować – przeglądaj ofertę sklepów, pytaj swojego faceta co lubi, w czym chciałby Cię zobaczyć. Im więcej uda Ci się z niego wyciągnąć tym większą masz szansę na to, że efekt przerośnie jego najśmielsze oczekiwania i że doprowadzisz go do stanu wrzenia jeszcze zanim pozwolisz mu się zobaczyć w pełnej okazałości.


Najczęściej zadawane pytaniaPodobne artykuły:

Jak dobra? rozmiar stanika

Wersja do druku