Endermologia to skuteczny sposób na poprawę wyglądu i jędrności Twojego ciała. Sprawdź, dlaczego warto poddać się zabiegowi i poznaj wszystkie zalety płynące z masażu próżniowego.

Szukając sposobu na odzyskanie zgrabnej sylwetki, warto udać się do gabinetu medycyny estetycznej i poddać się zabiegowi endermologii, który pozwoli pozbyć się opornej na działanie diety i ćwiczeń oraz zmagazynowanej w problematycznych obszarach ciała (brzuch, uda, pośladki, boczki) tkanki tłuszczowej.

Jak działa masaż próżniowy?

Masaż próżniowy wykazuje bardzo szerokie spectrum działania. Zabieg efektywnie stymuluje receptory nerwowe, poprawia przepływ limfy oraz pozwala pozbyć się gromadzonej w organizmie wody, a także aktywuje procesy lipolizy i stymuluje fibroblasty, dzięki czemu skóra odzyskuje pożądaną jędrność.

Zabieg endermologii aktywnie stymuluje skórę do lepszej regeneracji oraz pozwala szybko zauważyć efekty w postaci widocznego zmniejszenia się cellulitu, a także większej elastyczności i jędrności skóry.

Endermologia to obecnie najlepszy sposób walki z cellulitem, brakiem jędrności skóry oraz nadmiarem podskórnej tkanki tłuszczowej. Dzięki kompleksowemu działaniu masażu próżniowego możliwe jest jednoczesne działanie na wielu płaszczyznach, co sprawia, że efekt zabiegu przejdzie Twoje najśmielsze oczekiwania.

Dlaczego warto skorzystać z masażu próżniowego?

Główną zaletą endermologii jest jej efektywność . Dzięki jednoczesnemu działaniu zabiegu na poprawę krążenia krwi i limfy, receptory nerwowe, a także tkankę podskórną możliwa jest redukcja cellulitu niezależnie od stopnia zaawansowania zmian. Dodatkowo masaż próżniowy stymuluje metabolizm, poprawia efektywność procesów detoksykacyjnych oraz doskonale modeluje sylwetkę, co sprawia, że może być stosowany także u osób z widocznym zwiotczeniem skóry i problemami z nadmiarem kilogramów.

Ile zabiegów należy wykonać?

Jedna seria przewiduje minimum 10 zabiegów. Aby efekty masażu próżniowego utrzymywały się na skórze przez długi czas, zaleca się dodatkowo 1-2 zabiegi podtrzymujące w miesiącu.

Kluczem do skuteczności zabiegów medycyny estetycznej jest wybór odpowiedniego gabinetu, w którym się im poddajemy. Tutaj nie ma miejsca na kompromisy – jedynie oddając się pod opiekę specjalistów, możliwe jest osiągnięcie satysfakcjonujących efektów oraz zyskanie gwarancji bezpieczeństwa przeprowadzanych zabiegów.

Profesjonalny masaż próżniowy wykonasz w Instytucie Medycyny Estetycznej New-Life. Endermologia zapewni Ci najlepszą jakość wykonywanych zabiegów oraz wyjątkową opiekę uznanych specjalistów. Sprawdź i już dziś przekonaj się, jak działa masaż próżniowy na Twojej skórze!


Najczęściej zadawane pytaniaPodobne artykuły:


Wersja do druku