Uczuciowych facetów najprościej obdarować – dla nich najbardziej liczy się gest. Nie znaczy to jednak, że można iść na łatwiznę. Ktoś, kto traktuje cię jak księżniczkę, wymaga równie wyjątkowego traktowania. Szukając dla takiego mężczyzny prezentu, nie ulegaj stereotypom – romantyzm nie jest równoznaczny z gadżeciarstwem, a facet o wrażliwym usposobieniu nie musi być fanem świec zapachowym czy pluszowych misiów.

Od czego zacząć poszukiwania romantycznego prezentu?

Za najgorszą metodę polowania na prezent dla chłopaka – nawet jeśli to niepoprawny romantyk – trzeba uznać wyszukiwanie w sieci ckliwych akcesoriów z motywem serduszka. Taki upominek jest pozbawiony znamion indywidualizmu, a jego forma graniczy z kiczem. Lepiej jest zacząć od podpatrywania zainteresowań, przyzwyczajeń i pomysłów ukochanego, zwłaszcza wtedy, gdy popada w melancholijny nastrój. Jeśli wieczorami często puszcza muzykę tego samego wokalisty, strzałem w dziesiątkę może okazać się kupno płyty. Jeżeli chętnie gromadzi pamiątki, możesz pomyśleć o samodzielnym nagraniu składanki utworów, z którymi wiążecie wasze wspomnienia lub stworzeniu albumu ze wspólnymi zdjęciami. Mniej pracochłonne, a jeszcze oryginalniejsze niż podarki typu handmade, będzie ofiarowanie ukochanemu wspólnie spędzonego czasu, najlepiej w niecodziennych okolicznościach.

Randka w prezencie, czyli jak zaskoczyć romantyka

Romantycy mają słabość do nastrojowych randek, podczas których w szczególny sposób mogą poczuć bliskość drugiej osoby. Okazją do wspólnego świętowania są nie tylko walentynki, ale również urodziny czy mikołajki. A świętowanie wcale nie musi oznaczać kolacji przy świecach w domowym zaciszu. Strona Prezenty Marzeń w zakładce „dla niego” (www.prezentmarzen.com/prezenty-dla-niego) oferuje całe mnóstwo alternatyw – od degustacji win i wypadów do ekskluzywnych restauracji czy salonów SPA, przez masaże ciała dla par i seanse w grocie solnej, aż po tak niekonwencjonalne opcje, jak: indywidualna lekcja tanga, intymna sesja fotograficzna, wspólny rejs, lot balonem, motolotnią czy awionetką. Jeśli jednak zdecydujesz się na tradycyjną kolację, możesz urozmaicić ją na przykład podaniem tortu ze swoją podobizną w formie figurki 3D. Dzięki voucherowi kupionemu w Internecie otrzymasz ją w ciągu kilku dni. Wybierając niestandardowy prezent, z pewnością sprawisz, że wasza ważna chwila – tak jak marzy każdy wrażliwy romantyk – zostanie uczczona w niepowtarzalny sposób.


Najczęściej zadawane pytaniaPodobne artykuły:


Wersja do druku