Sądzisz, że szybki internet nie jest ci potrzebny? Pokażemy ci, w jak dużym jesteś błędzie.

Nie jesteś specjalną fanką nowych technologii, więc nie widzisz sensu w opłacaniu szybkiego internetu? Nie wiesz jak bardzo się mylisz. Nawet jeśli nie spędzasz kilkunastu godzin dziennie przed komputerem, szybkie łącze znacznie ułatwi ci życie i pozwoli uniknąć wielu codziennych problemów. Nadal nie jesteś przekonana? Oto pięć powodów, które pokazują, że światłowód w domu to naprawdę świetne rozwiązanie.

Na żywo bez nerwów

Znasz to uczucie, gdy oglądasz film poradnikowy na Youtube, a w pewnym momencie wszystko się zacina, zaś na ekranie pojawia się irytujący symbol ładowania? Posiadacze szybkiego internetu nie martwią się szarpanymi transmisjami, a wszystkie interesujące ich wydarzenia oglądają w sieci w naprawdę wysokiej jakości.

Nie przegrywasz

Mieszkasz z graczem? A może sama grasz online? Zacinające się łącze może być jeszcze bardziej denerwujące, jeśli możesz przegrać przez nie rozgrywkę w ulubionej grze. Ze światłowodem w domu gry działają tak płynnie jak powinny, a ty nie musisz bać się porażki z niezależnych od siebie przyczyn.

Światłowód dla kinomaniaków

Oferty takie jak ta dostępna na https://www.orange.pl/ftth.phtml to też świetna opcja dla wszystkich, którzy uwielbiają filmy i seriale oglądane online. Szybki internet to gwarancja płynnego odtwarzania i możliwość oglądania filmów w najwyższej jakości. A użytkownicy dysponujący wolniejszym łączem, myśląc o HD, muszą niestety obejść się smakiem.

Rozmawiasz bez przeszkód

Często rozmawiasz przez Skype? Korzystając z wolnego łącza na pewno doświadczyłaś już przerywania i problemów z synchronizacją dźwięku i obrazu. Światłowód w domu to najlepszy sposób na ich eliminację i długie rozmowy bez irytacji.

W pracy... i po pracy

Dla pracujących z domu prawdziwym problemem może okazać się codzienny upload wielu plików wysyłanych do klientów. Szczególnie, jeśli mowa o ciężkich plikach wideo. Szybkie łącze rozwiązuje te problemy, a ty każdego dnia oszczędzasz nawet kilkadziesiąt minut. I sama decydujesz, czy poświęcisz je na film w jakości HD, mecz ulubionej drużyny, rozmowę z przyjaciółką czy też… spędzisz je z dala od komputera.


Najczęściej zadawane pytaniaPodobne artykuły:


Wersja do druku