Żyjemy w coraz większym stresie i biegu, nie mamy czasu, żeby dobrze odpocząć i zrelaksować się, coraz mniej śpimy, w efekcie nie jesteśmy wypoczęci, mamy osłabione funkcje poznawcze, cały nasz organizm zaczyna koncentrować się na tym, aby dostarczyć nam odpowiednią ilość energii.

Żyjemy w coraz większym stresie i biegu, nie mamy czasu, żeby dobrze odpocząć i zrelaksować się, coraz mniej śpimy, w efekcie nie jesteśmy wypoczęci, mamy osłabione funkcje poznawcze, cały nasz organizm zaczyna koncentrować się na tym, aby dostarczyć nam odpowiednią ilość energii. Efekt? Zaczynają cierpieć nasze włosy, paznokcie i skóra, która wiotczeje i przyobleka się w siateczkę zmarszczek.

Włosy stają się osłabione, matowe i płaskie, łamią się, wypadają, a praca gruczołów łojowych skóry głowy ulega zakłóceniu i przesusza się drastycznie, albo produkuje nadmierną ilość sebum, przez co włosy zaczynają się przetłuszczać.

Na ratunek wypadającym osłabionym włosom firma Orienrtana stworzyła drogocenny olejek o pięknym zapachu i rewelacyjnym działaniu: AJURWEDYJSKą TERAPIę DO WŁOSÓW.

Olejek jest przemyślaną kompozycją wielu składników od wieków znanych i stosowanych w Ajuwerdzie- medycynie wschodu. Należą do nich między innymi:

Olej kokosowy który pielęgnuje i odżywia włosy oraz zapobiega uszkodzeniom ich struktury.

Olej sezamowy- świetnie reguluje pracę gruczołów łojowych, znormalizuje wydzielanie sebum.

Olej ze skórki cytryny- znany jest ze swych właściwości przeciwzapalnych i odkażających.

- Terminalia Chebula Extract (ekstrakt z migdałecznika) zamknie rozszerzone pory skórne jednocześnie ją odżywiając.

- Centella Asiatica Leaf Extract (ekstrakt z wąkrotki azjatyckiej) – owa roślina porastająca azjatyckie mokradła zapewni szybszy wzrost włosom, podobnie jak ekstrakt z owocu arbuza kolokwinty, który dodatkowo zapobiega wypadaniu włosów.

Ekstrakt z korzenia paciorecznika – zwalczy wszelkie bakterie mogące pojawiać się na skórze głowy oraz zapobiegnie namnażaniu się nowych.

- Lawsonia Inermis Extract (ekstrakt z lawsonii) – odbuduje strukturę włosów i doda im blasku oraz żywotności, pogrubi je delikatnie i nada blasku.

- Acorus Calamus Root Oil (ekstrakt z korzenia turzycy słodkiej)- stymuluje ukrwienie skóry pomagając wszystkim składnikom aktywnym zawartym w olejku wniknąć we włosy i skórę głowy, jednocześnie pomoże usunąć wszelkie nagromadzone we włosach i skórze toksyny i produkty przemiany materii. Odżywi i wzmocni cebulki włosa.

Sproszkowana roślina alma- zapobiegnie siwieniu włosów i zapobiegnie wypadaniu.


Olejek należy nałożyć na suche lub wilgotne włosy, na kilka godzin lub całą noc, po czym zmyć delikatnym szamponem. Regularne olejowanie włosów uczyni cuda z naszymi włosami i skórą głowy. Powodzenia!


Najczęściej zadawane pytaniaPodobne artykuły:


Wersja do druku