Nie zwlekaj. Jak najprędzej zadbaj o swoje włosy. Są przecież atrybutem kobiecości. Aby były piękne i olśniewały blaskiem nie potrzeba wiele. Wystarczy, że raz w tygodniu urządzisz im randkę z olejkiem arganowym.

Nie zwlekaj. Jak najprędzej zadbaj o swoje włosy. Są przecież atrybutem kobiecości. Aby były piękne i olśniewały blaskiem nie potrzeba wiele. Wystarczy, że raz w tygodniu urządzisz im randkę z olejkiem arganowym.

Ten cudowny olejek zadba o ich młodość, objętość i sprężystość. Nawilży i nabłyszczy, zaopiekuje się skórą głowy. Olej arganowy bardzo dobrze zabezpiecza końce włosów przed zniszczeniem i rozdwajaniem. Nada im blasku i pomoże zachować dobrą kondycję. Pokochasz go za to, że olej arganowy ma piękny, egzotyczny zapach i ułatwia ułożenie fryzury. Jeśli dodatkowo zapuszczasz włosy- olej arganowy obfituje w witaminę E, która przyczynia się do wzrostu pukli.

Proponujemy Ci zatem jak najszybciej kupić dobroczynny olejek arganowy i urządzić specjalny wieczór połączony z kuracją, kolacją i dobrym towarzystwem. Jak to zrobić?

1. Po pierwsze wybierz dzień i miejsce akcji. Najlepiej, jeśli będzie to wieczór i jeśli następnego dnia nie musisz iść na zajęcia lub do pracy.

2. Po drugie namów przyjaciółkę na wieczór arganowy. Tak cennym skarbem nie należy się cieszyć samotnie.

3. Po trzecie- ustalcie jadłospis- najlepiej lekka smaczną sałatkę, która zatroszczy się o ciało od wewnątrz.

4. Po czwarte- pokarm dla duszy tez jest ważny- ustalcie, czy będziecie oglądały jakiś dobry film, czy po prostu ulubiony serial.

5. Po piąte- przygotuj akcesoria- załóżcie wygodne ubrania, po których nie będziecie rozpaczały, jeśli nieopatrznie się potłuszczą. Przygotujcie dwa ręczniki, w które owiniecie włosy, aby piękniały (olej arganowy- tak jak większość olejków- lubi ciepło).

6. Po szóste- nie zwlekajcie. Im dłużej olejek przebywa na włosach, tym silniej odżywia. Nałóżcie olej arganowy od razu, gdy tylko się spotkacie. Owińcie włosy ręcznikiem i...czekajcie.

7. Po siódme- dobrze się bawcie. To wieczór nie tylko dla włosów, ale przede wszystkim dla Was. Obejrzyjcie film, zjedzcie coś zdrowego, rozmawiajcie, śmiejcie się jak najwięcej.

8. Po ósme- olejek arganowy można zmyć z włosów po minimum dwóch godzinach. Jeśli możecie- trzymajcie go na głowie dłużej. Idealnym rozwiązaniem jest zostawienie oleju na noc i zmycie z włosów dopiero następnego dnia rano.

9. Pamiętaj, że w kuracji olejami ważna jest systematyczność. Używaj olejku przynajmniej raz w tygodniu. Możesz ustalić wspólnie z przyjaciółką jeden dzień w miesiącu, kiedy zrobicie to wspólnie- będzie to waszą wspólną tradycją i pretekstem do bezkarnych, długich spotkań, na które niekiedy brakowało Wam czasu.


Najczęściej zadawane pytaniaPodobne artykuły:


Wersja do druku