Awangardowe akcesoria dla psów delCane już dostępne w Polsce. Od połowy sierpnia 2016 r. designerskie legowiska, obroże, smycze i inne akcesoria dla psów kupić można w sklepie  www.delcane.pl. Marka delCane powstała z inspiracji modą i designem. delCane to doskonały styl i najnowsze trendy, idealnie wpisujące się w klimat mediolańskich ulic, na których powstał pomysł jej stworzenia.

Marka delCane wypełnia przestrzeń w segmentach rynku dla wymagających właścicieli psów,  którzy nie mogli znaleźć w Polsce odpowiadających ich wysokim oczekiwaniom skórzanych obroży, smyczy i legowisk dla psów.

Dwie najnowsze kolekcje delCane akcesoriów dla psów przeznaczone są dla różnych klientów.  Kolekcję Mondo charakteryzuje minimalizm we włoskim wydaniu, dokonały dla wyważonych i szukających spokoju oraz harmonii właścicieli psów. Kolekcja Strada natomiast, to odpowiedź na potrzeby aktywnych, dynamicznych i zbuntowanych właścicieli psów, którzy poszukują stylu grunge także na spacerze z psem.

Unikalny design

Wszystkie akcesoria dla psów delCane stworzone zostały z myślą o idealnym designie i doskonałym samopoczuciu właściciela. W ofercie delCane znaleźć można skórzane legowiska, obroże, smycze i inne akcesoria dla psów.

Designerskie legowiska dla psów delCane zaprojektowane zostały w zgodzie z najnowszymi trendami w aranżacji wnętrz. Wykonane, z naturalnych skór licowych legowiska dla psów w awangardowych odcieniach szarości, czerwieni i fioletu pozwalają na wykreowanie unikalnego wnętrza.

delCane to także niepowtarzalne i nieco nonszalanckie smycze oraz obroże, wykonane z naturalnych skór licowych. Uzupełnieniem kolekcji są inne akcesoria dla psów i ich właścicieli, takie jak kocyki, apaszki, a także bransoletki na rękę dla właścicieli psów.

Akcesoria dla psów i ich właścicieli pod marką delCane, w tym legowiska skórzane projektowane i produkowane są w Unii Europejskiej.

Sklep dostępny jest pod adresem www.delcane.pl


Najczęściej zadawane pytaniaPodobne artykuły:


Wersja do druku