Marka Gerlach, nieprzerwanie ciesząca się dużą popularnością i zaufaniem rzeszy konsumentów, funkcjonuje na polskim rynku akcesoriów kuchennych już od ponad 250 lat. Gerlach słynie z umiejętności harmonijnego łączenia nowoczesnych rozwiązań z funkcjonalnością i najwyższą jakością wykonania. Mimo, że od początku istnienia marka znacznie zmieniła i poszerzyła swój asortyment, to jej naczelna idea – wsłuchiwanie się w potrzeby konsumentów – pozostała niezmienna. Odpowiedzią na rosnące oczekiwania wymagających użytkowników są patelnie Gerlach z linii Natur.  Patelnie te znacząco ułatwiają i usprawniają proces codziennego przygotowywania potraw bez przypalania żywności.

Patelnie Natur firmy Gerlach są inne niż wszystkie! Dowiedz się dlaczego!

Cechą charakterystyczną linii Natur jest zastosowanie naturalnego drewna we wszystkich produktach. Patelnie Natur posiadają nienagrzewającą się rączkę z wysokogatunkowego i wyjątkowo trwałego drewna bukowego, gwarantującą wygodę oraz bezpieczeństwo użytkowania.

Linia Gerlach Natur to patelnie w trzech wielkościach: 28 cm, 24 cm i 20 cm, które posiadają dwuwarstwową powłokę ceramiczną, zapobiegającą przywieraniu potraw oraz wbudowany dysk ferromagnetyczny, gwarantujący równomierną dystrybucję ciepła podczas smażenia.

Ponadto w ofercie znajdują się dwie patelnie grillowe o wymiarach 24cm i 28cm, dedykowane miłośnikom zdrowej żywności, umożliwiające przygotowywanie potraw bez użycia tłuszczu.

Wszystkie patelnie Natur sprawdzą się na każdym rodzaju kuchenki: indukcyjnej, ceramicznej, elektrycznej i gazowej.

Marka Gerlach stawia przede wszystkim na jakość wyprodukowanych przez siebie produktów, gwarantując wieloletnie użytkowanie. Wykorzystanie w linii Natur najwyższej jakości materiałów, zastosowanie innowacyjnych technologii oraz połączenie minimalistycznego wzornictwa i drewna, sprawia, że patelnie Gerlach Natur wpisują się w potrzeby najbardziej wymagających konsumentów. Dedykowane są one wszystkim entuzjastom funkcjonalnych i pięknych akcesoriów kuchennych oraz miłośnikom produktów, wykonanych z wykorzystaniem materiałów naturalnych. Patelnie Natur doskonale sprawdzą się w roli prezentu dla osób ceniących estetyczne i funkcjonalne naczynia kuchenne.

 


Najczęściej zadawane pytaniaPodobne artykuły:


Wersja do druku