Instytut Medycyny Estetycznej Medestetis należy do najlepiej ocenianych gabinetów medycyny estetycznej w Krakowie. Dopełniamy wszelkich starań, aby Państwa wizyta w naszym gabinecie była jak najbardziej komfortowa, a zarazem profesjonalna.

Co sądzą o nas nasi klienci?

Medestetis wyróżnia się przede wszystkim miłą atmosferą i podejściem do pacjenta. Dla naszych pracowników każdy klient to osobny przypadek wymagający odpowiedniego podejścia i indywidualnej konsultacji. Osoby, które skorzystały z zabiegów wykonywanych w naszym gabinecie są zachwycone efektem. Często po jednej wizycie, umawiają kolejne i stają się naszymi stałymi klientkami. Równie często zdarza się, że przyprowadzają swoje przyjaciółki, siostry, mamy – darzą nas zaufaniem i chętnie polecają nasz usługi osobom, które kochają.

Jednak naszym największym atutem bez wątpienia jest wyszkolona i profesjonalna kadra. Wszyscy pracujący tu lekarze i kosmetolodzy są specjalistami w swojej dziedzinie i cechują się wyjątkowym podejściem do pacjenta. Każda osoba, która zechce skorzystać z naszych usług odbędzie szereg konsultacji i badań, aby zabieg mógł zostać wykonany bezpiecznie i komfortowo dla obu stron. Chętnie odpowiemy na wszelkie oczekiwania ze strony pacjenta, rozwiejemy wątpliwości, doradzimy. Lekarze chętnie dzielą się swoją wiedzą na temat zabiegu i jego konsekwencji, dlatego każdy pacjent wie, czego może się spodziewać. Takie podejście do klientów wyróżnia nas spośród innych klinik medycyny estetycznej, co potwierdzają opinie osób, które skorzystały z naszych usług.

Co pacjenci sądzą o lekarzach Medestetis?

  • dr n. med. Joanna Kuschill-Dziurda

Klientki, które skorzystały z zabiegów u dr Kuschill-Dziurdy zwracają szczególną uwagę na jej szeroką wiedzę oraz cierpliwość i chęć udzielania informacji pacjentowi. Jest to wyjątkowo ważne przy pierwszych zabiegach medycyny estetycznej, wtedy gdy mamy szereg wątpliwości, zastanawiamy nad skutkami ubocznymi, nie jesteśmy pewni efektów. Wśród opinii klientów często zwraca się uwagę także na profesjonalizm i nieprzeciętne traktowanie pacjentów. Te wszystkie cechy, połączone z precyzją i wyjątkową dokładnością wykonania każdego zabiegu, powodują, że wiele osósb korzysta z zabiegów u dr Kuschill-Dziurdy regularnie.

  • lek. Anna Grodecka

Pacjentki, które odbyły zabieg u lek. Grodeckiej są zachwycone długotrwałymi efektami. Podkreślają, że dzięki długim rozmowom i konsultacjom udało im się wspólnie wypracować najlepsze alternatywy dla niechcianych zmarszczek i efektów starzenia się skóry. Wśród wypowiedzi klientek powtarzają się zachwyty nad idealnie wypełnionymi ustami. Wyjątkowa precyzja w dłoni, a jednocześnie delikatność i dbałość o każdy szczegół gwarantują udany zabieg, wspaniałe efekty i zminimalizowane ryzyko niepowodzenia.

  • lek. Anna Aseńko

Wypowiedzi dotyczące zabiegów u lek. Aseńko to pochwały cierpliwości, wiedzy i fachowego podejścia do pacjenta. Każdy, kto miał okazję współpracować z lek. Aseńko zwraca uwagę na specjalistyczne kompetencje oraz umiejętność prowadzenia rozmowy, dzięki czemu wszyscy czują się komfortowo. Oprócz rozwiania wątpliwości, pacjentki otrzymują w trakcie wizyt wiele cennych uwag i wskazówek. Sprawia to, że wiele osób bardzo chętnie decyduje się na zabieg u lek. Aseńko i jest z niego bardzo zadowolone.Najczęściej zadawane pytaniaPodobne artykuły:


Wersja do druku