W kalendarzu aż roi się od dat, które wiążą się z tradycją dawania prezentów, czy drobnych upominków. Na tę przyjemność czekają zwłaszcza dzieci, które potrafią docenić w sposób szczególnie ujmujący, najskromniejszy nawet, podarowany drobiazg.


Czym przywitać każdego gościa

Drobne podarunki dla dzieci, które przybyły na balik, czy urodziny swojego kolegi lub koleżanki, z pewnością wywołają ich radość i sprawią, że maluchy poczują się lepiej we własnym gronie. Dobry nastrój gości jest znakomitym początkiem udanej zabawy, a przy tym nie musi wiązać się ze sporymi wydatkami.

Najlepiej przygotować coś niedużego, czym dzieci będą mogły się pochwalić swoim bliskim, a jednocześnie dla nich samych będzie miłą pamiątką udanego spotkania. Niewielkie zabawki o wyrazistych barwach, breloczki, czy nawet naklejki lub tatuaże powinny spełnić to zadanie.

Nagrody dla uczestników gier i konkursów

O osobnej grupie upominków należy pamiętać, gdy planujemy zorganizować dzieciom gry, czy konkursy. Czy to musi być coś znaczącego? Oczywiście, że nie. Wybierzmy prezenty, które będą cieszyły zwycięzcę w rywalizacji, ale nie sprawią, że inne dzieci poczują się zbyt zawiedzione brakiem podobnego gadżetu. Drugą opcją jest wręczenie wszystkim uczestnikom różnych nagród, z których laureat konkursu ma prawo wybrać jako pierwszy to, co podoba mu się najbardziej. W ten sposób unikniemy tzw. nagród pocieszenia, których sama nazwa nie brzmi już zbyt optymistycznie.

Skąd czerpać inspirację

Z pewnością warto zainteresować się dziecięcym światem nieco wcześniej, sprawdzić, którzy bohaterowie bajek są aktualnie na topie, o czym maluchy najchętniej mówią, czym się bawią. Źródłem niezliczonej ilości pomysłów może być hurtownia upominków.

Największą hurtownią internetową upominków jest Puckator, który w swej ofercie ma ponad 6000 rozmaitych przedmiotów pobudzających wyobraźnię maluchów i dzieci starszych. Można tam znaleźć wiele ciekawych propozycji nie tylko na podarunki dla uczestników imprez, ale też na wystrój wnętrza, które dodatkowo przydadzą klimatu zabawie. Warto wspomnieć, że Puckator to także importer upominków. Pomijając kolejnych pośredników, mamy pewność, że koszt niezbędnych zakupów nie obciąży zbytnio naszego portfela. To szczególnie ważne w przypadku przedszkoli, szkół oraz innych organizacji, które tego rodzaju wydarzenia organizują często i na dużą skalę.


Najczęściej zadawane pytaniaPodobne artykuły:


Wersja do druku