Marzą Ci się piękne i zadbane paznokcie, ale nie wiesz jak się za nie zabrać? Wbrew pozorom wcale nie musisz wydawać połowy pensji na kosmetyczkę. Wystarczy kilka kosmetyków i zaledwie 15 minut, by osiągnąć spektakularny efekt, który będzie się utrzymywał przez długi czas. Jeśli chcesz dowiedzieć się, jak niewielkim kosztem, w zaciszu własnej łazienki lub salonu osiągnąć to samo, co robią kosmetyczki w salonach, koniecznie zapoznaj się z naszym materiałem!

Ciepła woda

Zacznij swój manicure od dokładnego wymoczenia swoich palców w ciepłej wodzie z mydłem. Dzięki temu nie tylko dokładnie wymyjesz paznokcie, lecz również rozmoczysz skórki, by móc je odsunąć, albo przy pomocy cążek wyciąć. Pamiętaj jednak, by ostrożnie podchodzić do tego typu zabiegów. Nie chcesz przecież zrobić sobie krzywdy!

Czas na piłowanie

Następnym krokiem będzie dokładne wypiłowanie paznokci na pożądany kształt. Może to być zarówno kwadrat, kwadrat o zaokrąglonych bokach, migdał, a nawet delikatne półkola. Wszystko zależy od naturalnego kształtu Twojego paznokcia i Twoich dłoni.

Odżywka do paznokci

Po spiłowaniu wszystkich paznokci, czas na nałożenie odżywki. Może być to zwykła odżywka, która się wchłania, ale również odżywka w lakierze, która tworzy na pytce paznokcia warstwę świetnie nadającą się jako podkład pod kolor. Po tym jak wyschnie, możesz nakładać na nią pierwszą warstwę lakieru w ulubionym kolorze np. z https://goldenrose.pl/. Zwróć uwagę nie tylko na to, co nosisz na co dzień, aby kolor paznokci Ci pasował, lecz również na nadchodzące trendy, którymi są bezsprzecznie powrót pastelowych i jasnych odcieni na paznokciach.

Utwardzenie

Aby długo cieszyć się ulubionym kolorem nie zapomnij o nałożeniu utwardzacza, a więc tak zwanego top coatu. To właśnie on sprawi, że warstwa lakieru, który nałożyłaś nie odpryśnie po dwóch dniach i na długo będziesz mogła cieszyć się pięknymi i zadbanymi paznokciami.

 

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej sprawdź naszą stronę internetową, gdzie oprócz produktów marki Golden Rose znajdziesz ciekawe porady i informacje kosmetyczne.


Najczęściej zadawane pytaniaPodobne artykuły:


Wersja do druku