Nie od dziś wiadomo, że każda mała dziewczynka pragnie czuć się, jak prawdziwa dama, czy księżniczka. Dlatego też usilnie starając się naśladować swoją mamę, starszą siostrę czy panią z telewizji, godzinami stroi się i przebiera, przybierając zabawne pozy przed lustrem czy podbierając dorosłym ubrania i kosmetyki. Tak bowiem już od najmłodszych lat ujawnia się w niej, jeszcze nie do końca poznana i zrozumiana kobieca natura. Nic więc dziwnego, że dziewczynki w tym wieku uwielbiają wszelkiego rodzaju błyskotki, kolorową biżuterię i rozmaite słodkie dodatki. W sklepach z dziecięcymi akcesoriami, których nie brakuje na polskim rynku, można znaleźć bardzo wiele modeli biżuterii dla dzieci, począwszy od kolczyków, bransoletek czy łańcuszków, a skończywszy na oryginalnych broszkach i nausznicach.  


Absolutny hit dziecięcej biżuterii

Bransoletki sznurkowe z zawieszkami już od dobrych kilku sezonów królują w kolekcjach najbardziej znanych i cenionych w świecie mody i designu projektantów biżuterii. Każda szanująca się marka biżuterii ma w swojej ofercie co najmniej kilka modeli tych bransoletek. Biżuteria ta cieszy się ogromną popularnością, nie tylko wśród dorosłych, ale również dzieci. Dzięki swojej delikatności i subtelności bransoletki sznurkowe skradły już serce niejednej małej dziewczynki.

Bransoletki sznurkowe z zawieszką

Dużą zaletą bransoletek sznurkowych jest łatwy do regulacji obwód sznurka. Szybko, bezpłatnie i bez konieczności wizyty u jubilera można je dopasować do każdej, nawet najbardziej drobnej dziecięcej rączki. Nieodłącznym elementem bransoletek sznurkowych są oczywiście zawieszki, z języka angielskiego – charms. Mogą być one wykonane z różnych materiałów srebra, złota czy platyny. Oczywiście wybór odpowiedniego kruszca podyktowany jest wysokością budżetu, ale w sklepie modea.pl z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie. Prócz materiału z którego jest wykonana zawieszka bardzo istotny jest również jej kształt. Największą popularnością wśród dziewczynek cieszą się więc serduszka, kwiatuszki, zwierzątka, kokardki, gwiazdki, motylki czy kultowe postacie z bajek. Absolutnym hitem stały się jednak, tak zwane bransoletki spersonalizowane, które posiadają dowolnie wybrany grawer. Najczęściej jest to imię dziecka, jego data urodzenia, grupa krwi czy pokrzepiające motto życiowe wybrane przez rodziców.  


Najczęściej zadawane pytaniaPodobne artykuły:


Wersja do druku