Jeżeli zastanawiasz się, jak wyróżnić się z tłumu i jednocześnie postawić na najnowszy krzyk mody – wybierz złote spodnie damskie. To nowość wśród trendów, który promują gwiazdy od nowego roku.

(Nie) wszystko złoto co się świeci

Złoto w modzie było wykorzystywane kilkukrotnie, lecz zawsze z rozwagą. To kolor, któremu nadały złej sławy lata 90. i nowobogackie stylizacje. Od tamtej pory projektanci mocno starają się, by złoto świeciło w sposób elegancki, lecz nie nachalny.

Dlatego tym mocniej zaskakuje najnowszy trend na złote spodnie damskie. Nie są one w żaden sposób stonowane, dyskretnie eleganckie, subtelne. Wręcz przeciwnie – świecą się i błyszczą z całych sił. I oto właśnie w nich chodzi. Trend ten ma uwolnić ze stereotypów dawne kompleksy związane ze złotem i wyzwolić jego pełną moc i błysk. Od teraz wszystko co złoto ma się świecić!

Harmonia ze złotem

Spodnie damskie w kolorze złota należy nosić umiejętnie. Nie powinniśmy przesadzać z wyraźnymi dodatkami i odzieżą, gdy zakładamy coś tak wyróżniającego nas z tłumu jak złote spodnie. Dlatego dobrze jest łączyć złoto z bielą lub czernią, a całość stylizacji utrzymywać w prostocie.

Złote spodnie damskie doskonale nadają się do tworzenia także wielu stylizacji:

  • Złoto w stylu boho

Złote spodnie będą dobrze wyglądać z dodatkami w stylu boho. Wystarczy tylko umiejętnie dobrać elementy odzieży. Jako, że sam styl jest dosyć wyrazisty, tak jak spodnie, postawmy na bardziej stonowane barwy. Wybierzmy koszulę w kwiaty w kolorze brązu lub zgniłej zieleni, załóżmy do tego ręcznie haftowany ciemno-granatowy płaszcz i na niego futrzaną kamizelkę. Stylizacja gotowa, a spodnie dodają tylko smaku i nuty elegancji.

  • Po męsku

Męskie stylizacje są na topie od kilku miesięcy. Można go trochę ożywić wkładając zamiast spodni garniturowych, spodnie w kant zwężane ku dołowi w kolorze złota. Do tego wystarczą lordsy, marynarka i koszula z cienkim krawatem. Stylizacja męska, a uwydatniająca kobiecość – czyli najlepsza i najmodniejsza. W takim garniturze można pokazać się na eleganckiej kolacji czy bankiecie, ale również w biurze.

  • Złoto i rock?

Wydaje się, że rockowe stylizacje są jak najdalsze od elementów glamour, z czym kojarzą się spodnie damskie w kolorze złota. Jednak wystarczy dobrać odpowiedni model połyskujących spodni, na przykład super opięte rurki, by otworzyć sobie drogę do ekstrawaganckiego połączenia ich ze skórzaną ramoneską i botkami, wyszywanymi ćwiekami. Takie zestawienia to najmodniejsze rozwiązania nadchodzących trendów.

Pamiętaj, aby tworząc stylizację ze złotymi spodniami zawsze bardzo dokładnie dobierać inne elementy stroju. Łatwo bowiem spalić stylizację nieodpowiednimi dodatkami.


Najczęściej zadawane pytaniaPodobne artykuły:


Wersja do druku