Według badań socjologów już ponad 40% dzieci w wieku sześciu lat biegle posługuje się nowoczesnymi tabletami oraz smartfonami. Tego typu gadżety służące do codziennej komunikacji i rozrywki stały się nieodłączną częścią naszego społeczeństwa, dlatego nikogo nie powinno dziwić, iż każdy chciałby się stać właścicielem porządnej klasy sprzętu. Zbliża się okres Bożego Narodzenia i wręczania sobie prezentów. To świetna okazja, aby podarować nastolatkowi wytrzymały smartfon, który spełni jego wysokie oczekiwania.

O jakim smartfonie marzy każdy nastolatek?

Aby się tego dowiedzieć, należy przyjrzeć się, jaki styl życia prowadzi współczesna młodzież. Przede wszystkim, typowy jej reprezentant jest bardzo aktywny i stara się wypełnić każdą godzinę wolnego czasu jakoś konkretną aktywnością. Chociaż większość czasu spędza w szkole, to po lekcjach lubi spotykać się z przyjaciółmi, chodzić do kina lub siłowni, uczestniczyć w różnych eventach oraz odkrywać nowe miejsca w swoim mieście. Jednym słowem, wszędzie go pełno. Taki też powinien być jego telefon: wytrzymały na niesprzyjające warunki atmosferyczne (zwłaszcza wiatr, deszcz i śnieg) oraz posiadający szybki system Android z dostępem do tysięcy darmowych aplikacji i użytkowych programów. Właśnie takimi cechami spośród setek modeli dostępnym na rynku wyróżnia się nowy smartfon od Sony.

Co wyróżnia smartfon Sony Xperia Active od innych modeli?

Długo można by wymieniać najważniejsze cechy Sony Xperii Active: kompaktowe wymiary, dobrej jakości aparat, lekka waga, czujniki światła, dobry system operacyjny, intuicyjna obsługa... jednak nie na tym warto się skupić. Urządzenie wyróżnia się bardzo wysoką odpornością na kurz i wodę. Ekran nie ma problemu z działaniem nawet w mroźne dni. Dla młodych osób, które często uprawiają sport, bardzo przydatne okażą się zestawy preinstalowanych aplikacji dla sportowców, które umożliwiają planowanie, zapisywanie i monitorowanie uprawianych treningów. Jednocześnie Xperia Active jest bardzo wytrzymała na wstrząsy i uderzenia. Bowiem elementy urządzenia są wykonane z twardego, grubego plastiku, zaś brzegi wykończono gumowymi zatyczkami, które chronią przed uderzeniami i dostaniem się wody do środka (jakby tego było mało, producent dokłada dodatkową tylną obudowę w białym kolorze). Dzięki niewielkim, poręcznym wymiarom nadaje się on także dla przedstawicielek płci pięknej. Jednym słowem - można go używać w szkole i na mieście bez obaw, iż ulegnie zniszczeniu.

Multimedialne gadżety

Oprócz standardowego wyposażenia (wytrzymały smartfon, ładowarka, zestaw instrukcji), Xperia Active posiada dedykowane multimedialne gadżety, bardzo przydatne podczas prowadzenia intensywnego trybu życia. Na uwagę zasługuje specjalna opaska do biegania oraz gumowa opaska na nadgarstek, które doskonalą się sprawdzą dla biegaczy. Każdy nastolatek uwielbia słuchać godzinami swojej ulubionej muzyki, dlatego producent dołączył specjalny zestaw słuchawkowy MH650, charakterystyczny dla bardziej zaawansowanych modeli smartfonu z rodziny Sony oraz dodatkowy zestaw zauszników w dwóch rozmiarach.  Podsumowując: Xperia Active to bardzo wytrzymały smartfon ze specjalną obudową do zadań ekstremalnych oraz licznymi aplikacjami dla sportowców.

Więcej na ten temat możesz znaleźć tutaj: https://www.sonymobile.com/pl/products/phones/


Najczęściej zadawane pytaniaPodobne artykuły:


Wersja do druku