Zaburzenia funkcji seksualnych dotyczą mężczyzn w każdym wieku. Jeżeli i Ty należysz do tego grona sprawdź jak skutecznie pokonać problem przedwczesnego wytrysku i odzyskać pełną sprawność seksualną.


Przedwczesny wytrysk nie musi oznaczać końca życia seksualnego już na jego starcie. Zaburzenia ejakulacji, nawet w średnim wieku można skutecznie leczyć, także naturalnymi metodami.

Najczęstsze przyczyny przedwczesnego wytrysku

Odsetek mężczyzn skarżących się na problemy ze zbyt szybką ejakulacją z roku na rok znacząco wzrasta. Czynniki mające wpływ na pojawienie się zaburzeń seksualnych to przede wszystkim niehigieniczny tryb życia, zła dieta, choroby m.in. cukrzyca, zaburzenia krążenia i nadciśnienie, przemęczenie oraz przepracowanie i stres. Wielu z nich nie jesteśmy w stanie uniknąć, jednak ograniczenie zgubnego wpływu złej diety oraz używek na funkcje seksualne oraz zmiana trybu życia pozwoli usprawnić działanie męskiego organizmu i będzie pierwszym krokiem ku udanemu życiu seksualnemu.

Przedwczesny wytrysk może być także spowodowany czynnikami psychicznymi, długą abstynencją seksualną oraz nadwrażliwością członka, jednak niezależnie od swojego podłoża obniża poczucie własnej wartości, powoduje wstyd i problemy natury emocjonalnej oraz utrudnia normalne współżycie.

Jak przedłużyć stosunek?

Aby móc cieszyć się udanym i wolnym od stresu seksem możemy korzystać z różnych metod na przedłużenie stosunku m.in. specjalnych żeli lub maści znieczulających członka, które pomagają ograniczyć nadwrażliwość na bodźce, prezerwatyw nasączonych podobnymi środkami, dzięki czemu wytrysk zostaje opóźniony oraz terapii psychologicznych, które są szczególnie pomocne w przypadku zaburzeń na tle nerwowym lub spowodowanych np. traumą i innymi czynnikami natury psychicznej.

Tabletki na opóźnienie wytrysku

Przedwczesny wytrysk to dość krępująca dolegliwość, którą często nie chcemy dzielić się z lekarzem. Aby pomóc mężczyznom z różnych powodów cierpiących na przedwczesny wytrysk stworzone zostały odstępne bez recepty preparaty skutecznie przedłużające stosunek i pozwalające w końcu zadowolić partnerkę. Najskuteczniejszym i w pełni bezpiecznym dla zdrowia preparatem opóźniającym ejakulację, który zawiera naturalne składniki i nie powoduje skutków ubocznych jest Climax Control. Tabletki pozwalają w pełni zapomnieć o wczesnej ejakulacji i dają 100% kontrolę nad wytryskiem. Zawarte w preparacie naturalne związki usprawniają także funkcje seksualne poprzez wzmocnienie erekcji, intensyfikację doznań oraz poprawę ukrwienia członka i przypływ energii. Oryginalny preparat, który gwarantuje powodzenie terapii kupisz w sklepie Smedyczny.pl.

Życie jest zbyt krótkie, aby rezygnować z seksu z powodu przedwczesnego wytrysku. Stosując Climax Control masz pewność, że zawsze sprostasz wyzwaniu i nie zawiedziesz oczekiwań Twojej partnerki.

Na stronie www.smedyczny.pl znajdziesz wiele produktów, które mogą poprawić twoje intymne relacje z facetem.


Najczęściej zadawane pytaniaPodobne artykuły:


Wersja do druku