Jakość usług oferowanych przez państwową służbę zdrowia wciąż pozostawia wiele do życzenia. Wielogodzinne kolejki do rejestracji, kilkumiesięczny czas oczekiwania na wizytę u specjalisty, szczegółowe badania, zabiegi, a nawet operację są standardem, a tymczasem wiele chorób, schorzeń czy dolegliwości wymaga natychmiastowej konsultacji z lekarzem. W związku z tym coraz większą popularnością cieszą się prywatne przychodnie oraz prywatne gabinety lekarskie, oferujące usługi na znacznie wyższym poziomie.


Szeroka sieć palcówek

Niestety ceny usług w prywatnych gabinetach czy przychodniach dla zdecydowanej większości osób często przekraczają możliwości finansowe przeciętnie zarabiającego Polaka. Aby uniknąć wysokich kosztów leczenia warto wykupić ubezpieczenie medyczne, oferowane przez liczne firmy ubezpieczeniowe takie jak chociażby AXA. Usługi w ramach oferowanych ubezpieczeń medycznych są znacznie niższe od cen rynkowych, stąd też bardziej przystępne. Pacjent nie musi czekać na wizytę do specjalisty tygodniami lub miesiącami czy płacić wysoką cenę za konsultację w prywatnej placówce. Ubezpieczenie medyczne umożliwia dostęp do szerokiej sieci najpopularniejszych, renomowanych prywatnych przychodni na terenie całego kraj, prywatnych szpitali oraz specjalistycznych klinik, zatrudniających znanych, cenionych i doświadczonych lekarzy cieszących się nieskazitelną opinią wśród pacjentów.

Oszczędność czasu i pieniędzy

Dzięki wygodnemu systemowi rejestracji poprzez infolinię lub Internet pacjent sam decyduje nie tylko o dogodnym terminie wizyty, ale również miejscu wizyty, dostosowując parametry do własnych potrzeb i oczekiwań bez konieczności wychodzenia z domu. Zdecydowana większość placówek medycznych dodatkowo umożliwia odbiór wyników badań laboratoryjnych również drogą internetową. Atrakcyjna składka ubezpieczenia, wysoki poziom usług, miła i sympatyczna obsługa, nowoczesny i innowacyjny sprzęt do przeprowadzania specjalistycznych badań z pewnością stanowi dodatkowy argument zachęcający do skorzystania z ubezpieczeń medycznych, które pozwolą zaoszczędzić pacjentowi nie tylko czas i pieniądze, ale również uniknąć niepotrzebnego stresu. W pakiecie ubezpieczenia medycznego, obok leczenia ambulatoryjnego, pacjent może dodatkowo skorzystać z leczenia szpitalnego, obejmującego między innymi: zasiłek szpitalny, pobyt w szpitalu w komfortowych warunkach, pokrycie części lub całości kosztów operacji oraz hospitalizacji, ubezpieczenie poważnych zachorowań wymienionych w ogólnych warunkach ubezpieczenia medycznego.


Najczęściej zadawane pytaniaPodobne artykuły:


Wersja do druku