Jak uatrakcyjnić imprezę? To pytanie zadają sobie wszyscy odpowiedzialni za organizację firmowych wydarzeń, planujący wesele, wieczór panieński czy kawalerski. Każda z tych uroczystości jest wyjątkowa i wymaga odpowiedniej oprawy. W tym zakresie świetnie sprawdzają się pokazy barmańskie. Jeśli jeszcze o nich nie słyszałyście, koniecznie przeczytajcie ten tekst. A jeszcze lepiej, same wybierzcie się na pokaz.


Pokaz umiejętności barmanów to świetny sposób na rozkręcenie imprezy towarzyskiej. Bajeczne triki, które większość z nas zna jedynie z ekranów telewizora, można zaobserwować na wyciągniecie ręki. Pokazy barmańskie to piękne widowisko i okazja do nauczenia się czegoś nowego. Na czym tak naprawdę polega fenomen tych pokazów? Zobaczmy.

Po pierwsze: Widowisko

Świetna muzyka, lewitujące butelki, które niemal wymykają się prawom grawitacji i do tego rewelacyjne drinki. Pokazy barmańskie to widowisko artystyczne, które odbywa się na żywo. Wszystkie używane do pokazu akcesoria są prawdziwe. Butelki z alkoholem, shakery, kubki to autentyczne narzędzia pracy barmana na co dzień.

Po drugie: Okazja do spróbowania czegoś nowego

Pokaz odbywa się z prawdziwym alkoholem. Nie ma tu mowy o jakiejś kolorowej wodzie przelewanej z butelki do butelek. Całej zabawie towarzyszą różne wysokoprocentowe trunki. Barman wyczarowuje z nich własne, smaczne drinki i koktajle, które oczywiście trafiają do kieliszków Gości. Pokaz barmański to świetna okazja, by popróbować nowości. Niebanalne drinki czarują nie tylko smakiem, ale często również wyglądem i sposobem podawania. Najnowszy hit barmańskich pokazów to fontanna alkoholowa, pomysł, który przywędrował do nas ze Stanów Zjednoczonych. Świetna do serwowania takich alkoholi jak: biała wódka, szampan, wino, poncz czy gotowe koktajle owocowe.

Po trzecie: Integracja

Taki właśnie scenariusz to idealna recepta na przełamanie lodów i wprawienie zaproszonych Gości w znakomity nastrój na dalszą część wieczoru. Żonglowanie płonącymi butelkami, podrzucanie shakerów, różne inne widowiskowe tricki w rytm muzyki i dodatkowe efekty wizualne jak np.: sztuczna mgła to kluczowe elementy widowiska.  Barmani za każdym razem łapią świetny kontakt z gośćmi, dlatego też ciekawym urozmaiceniem pokazu, jest zorganizowanie kilku konkursów oraz zabaw, nawiązujących do tematyki wieczoru bądź charakteru spotkania. Taka zamiana ról, kiedy to uczestnicy imprezy wcielają się w rolę profesjonalnych barmanów zawsze wpływ pozytywnie na całą grupę.- dodaje Marta Sznura z agencji eventowej Trygon.

Po czwarte: Łatwe do zorganizowania

Takie widowisko można zorganizować w niemal każdych warunkach. Ekipy barmanów pracują również w terenie i bez problemu można się z nimi umówić w miejscu organizowanej przez nas imprezy prywatnej, czy firmowej. Zabezpieczenie wszystkich akcesoriów niezbędnych do przeprowadzenia pokazu oczywiście należy do występującej ekipy, która również dla organizatorów imprez nierzadko ma w zanadrzu małą niespodziankę, np.: 100 darmowych drinków.

Niebanalne pomysły na uatrakcyjnienie imprezy i zapewnienie niezapomnianych wrażeń to przedmiot starań każdej osoby organizującej imprezę. Pokazy barmańskie to prosta recepta na towarzyski sukces i tytuł świetnego organizatora. A dla gości okazja by znakomicie się zabawić w towarzystwie kulturalnie serwowanego alkoholu i spróbować autorskich koktajli ekipy profesjonalnych barmanów.


Najczęściej zadawane pytaniaPodobne artykuły:

Ile kalorii ma wódka czysta
Czy pieczone jabłka są tuczące
Poncz ananasowo-imbirowy kalorie.

Wersja do druku