Jeśli ktoś choć raz w życiu spróbował świeżo wędzonej ryby, to wie, jak bardzo jej smak różni się od tej kupionej w zwykłym supermarkecie. Dlatego też sklep internetowy Dobreryby.pl zdecydował się poszerzyć swoją ofertę. Teraz można w nim kupić nie tylko świeżo złowione, ale także wędzone tuż po połowie ryby, które trafiają na nasz stół w przeciągu 24 godzin.  


Oprócz świeżych ryb, które cieszą się w e-sklepie Dobreryby.pl dużą popularnością, jego klienci mają teraz możliwość zamówienia w nim również swoich ulubionych wędzonych gatunków. – Ryby wędzone jednymi z najczęściej kupowanych przez Polaków, zwłaszcza tych, którzy nie mają dostępu do świeżych produktów. Dlatego odpowiadając na liczne zapytania i życzenia, wprowadziliśmy je do naszej oferty – mówi Włodzimierz Borowczyk, Prezes Zarządu Mikronatura Człowiek sp. z o. o., firmy prowadzącej sklep internetowy DobreRyby.pl. Warto podkreślić, że wszystkie ryby dostępne w sklepie Dobreryby.pl łowione są w jednym z najczystszych zakątków Polski – Borach Tucholskich, dzięki czemu spełniają najwyższe normy nie tylko smakowe, ale też zdrowotne. – Każda zamówiona ryba wędzona jest zaraz po jej odłowieniu i trafia prosto do domu do klienta nie później niż 24 godziny od tego czasu. Dzięki specjalnym procesom wędzenia i obróbki pozostaje ona soczysta, nabiera wyrazistego i intensywnego smaku, a co ważne zachowuje przy tym swoje wartości odżywcze – dodaje Borowczyk.

Wędzone ryby to nie jedyna nowość. Teraz w e-sklepie Dobreryby.pl dla kupujących dostępne są także przetwory – rolmopsy, filety śledziowe a’la Matjas oraz śledzie a’la Bismarck. Wszystkie te produkty zawierają wysoki procent mięsa ryb i są również dostarczane do zamawiającego w specjalnie przygotowanych hermetycznych przesyłkach kurierskich bezpośrednio pod wskazany adres od razu po ich przygotowaniu. – Jesteśmy pasjonatami naturalnego i zdrowego jedzenia, dlatego też stworzyliśmy miejsce w polskim internecie, gdzie można kupić dobre ryby wprost od hodowcy. Dzięki błyskawicznej i bezpiecznej przesyłce trafiają one na stół klienta już w następny dzień po dokonaniu odłowu – dodaje Włodzimierz Borowczyk. Szukając ryb w sklepie Dobreryby.pl należy pamiętać, że nie wszystkie przetwory i nie każdy gatunek świeżej czy wędzonej ryby dostępne są przez cały czas. Oferta sklepu zmienia się w zależności od okresu połowu.

Odwiedź www.dobreryby.pl


Najczęściej zadawane pytaniaPodobne artykuły:

Szproty w sosie pomidorowym kcal
Ile kalorii ma flądra wędzona
Filet z mintaja w panierce kcal
Czy można jeść śledzie codziennie
Jesiotr wędzony wartości odżywcze

Wersja do druku