Warszawa - polskie miasto, które nigdy nie śpi. Niestety, żeby na co dzień nadążyć za tempem życia stolicy czasami trzeba się porządnie wyspać. Regenerujący siły, dodający energii i komfortowy sen zapewni nam tylko dobrze dobrany, porządny materac. A ponieważ ile osób, tyle potrzeb, oferta materacowego rynku jest bardzo bogata. Wszystkim rodowitym warszawiakom, przyjezdnym i mieszkańcom pobliskich miejscowości profesjonalnej porady udzielą eksperci z Salonu Materace Dla Ciebie.


U źródła materacowej wiedzy, czyli na ulicy Towarowej 22, możemy zapoznać się z najnowszymi materacami piankowymi oraz klasycznymi ale nowoczesnymi modelami sprężynowymi. Materace wykonane z najnowocześniejszych pianek są niezwykle komfortowe. Te wykonane z lateksu są niezwykle sprężyste. Ortopedyczne, czyli idealne dla kręgosłupa i układu ruchowego. Błyskawicznie dopasowują się do ciała przynosząc ulgę obolałemu kręgosłupowi. Unikatowe właściwości lateksu dodatkowo uniemożliwiają rozwój alergenów takich jak pleśń czy roztocza i nie gromadzą kurzu. Co w czasach wszechobecnych alergii jest niezwykle istotne.

Zupełnie inne działanie wykazuje pianka termoelastyczna. To niezwykły materiał, który modeluje się do indywidualnego kształtu ciała użytkownika pod wpływem temperatury. Pianka nazywana inaczej pianką Visco czy pianką z pamięcią rozgrzewając się mięknie, zapewniając doskonałe podparcie i niezwykle przyjemne wrażenie otulenia. Odpręża zmęczone mięśnie i poprawia krążenie w tkankach podskórnych.

W salonie Materace Dla Ciebie w Warszawie można się również przekonać, że materace sprężynowe wcale nie znikają z oferty. Cieszą się niezmiennie dużym zainteresowaniem klientów, dzięki wielu niepodważalnym zaletom. Łączą komfort z trwałością i atrakcyjną ceną. W wbrew powszechnej opinii nie stosuje się tylko jednych sprężyn do produkcji materacy. Tradycyjne, połączone ze sobą szeregowo sprężyny bonellowe to idealna propozycja dla starszych dzieci i młodzieży. Nie posiadają stref twardości i działają powierzchniowo na nacisk co jest idealne dla rosnącego organizmu.

W wyniku obecnego stylu życia coraz więcej osób nawet młodych boryka się z bólami kręgosłupa. Więc ze względu na lepsze właściwości ortopedyczne dużo bardziej komfortowe będą sprężyny kieszeniowe. W takim wkładzie materaca każda sprężyna jest umieszczona w osobnej materiałowej kieszonce a istotą tej konstrukcji jest ich indywidualne działanie na nacisk. Dodatkowe profilowanie na strefy twardości zapewnia jeszcze dokładniejsze dopasowanie do ciała. Punktowe działanie na nacisk czyni te materace idealnymi dla par. Takie sprężyny nie falują i nie przenoszą drgań a w połączeniu z właściwymi piankami zapewnią wysokiej jakości komfort dopasowany do potrzeb. Niuansem decydującym o klasie materacy kieszeniowych jest ilość sprężyn w 1m/2 materaca. W podstawowej formatce - 272, w formatce multipocket - 508 a w formatce luxpocket aż 1000 na 1m/2. Im więcej indywidualnych punktów podparcie tym lepiej ale aby się samemu przekonać zapraszamy na testowanie!


Najczęściej zadawane pytaniaPodobne artykuły:


Wersja do druku