Wiele się o tym słyszy, mnóstwo ogłoszeń pojawia się w Internecie, ale co tak naprawdę wiecie o przedłużaniu włosów? Fryzjerzy widząc zainteresowanie przedłużaniem i zagęszczaniem włosów wielokrotnie powiększają swoją ofertę o te zabiegi. Niestety w wielu przypadkach oferują wyłącznie podstawowe metody przedłużania włosów – warkoczyk przestrzenny, metodę japońską lub microringi i tulejki. Są to obecnie bardzo popularne metody poprawienia fryzury.

Należy jednak pamiętać o pułapce – nie są to metody odpowiednie dla wszystkich. Metoda na tulejki polecana jest wyłącznie osobom mającym naturalnie grube włosy – podobnie jak metoda Kerawax, która pomimo wytrzymałych łączeń odpornych na farby, wymaga niestety użycia wysokiej temperatury ( w tym przypadku jednak rekompensatą jest czas noszenia włosów, nawet do 5 miesięcy przy odpowiedniej pielęgnacji).

Nowości w świecie Hair Extensions

Laserbeamer – nowatorska metoda zagęszczenia i przedłużenia włosów przy pomocy specjalnego urządzenia. Zdecydowanym atutem tej metody jest duża trwałość połączeń – umożliwiająca czas noszenia przedłużonych włosów około 4 miesiące,

Infralight – idealne rozwiązanie na piękną fryzurę

Zagęszczenie włosów micro bonds zapewnia tak dyskretne łączenia, że obciążenie Waszych naturalnych włosów jest minimalne. Hybrydowa technologia wykonania zabiegu pozwala na jego wykonanie w przypadku każdego rodzaju włosów. Łączenia mogą być formowane w kształt okrągły, jak i płaski – dobierane indywidualnie do Klienta. Jest to jedna z najbezpieczniejszych na świecie metod przedłużania i uzupełniania włosów.

Laser Extend – najnowsza na rynku metoda

Innowacyjne urządzenie, wyjątkowa bezpieczna substancja, dyskretne i odporne na ciepło, farby i kosmetyki łączenia oraz czterokrotnie bardziej wytrzymałe łączenia – to jedne z wielu zalet tej wspaniałej metody poprawy Waszego wyglądu. Elastyczny kształt łączeń zapewnia dopasowanie do kształtu głowy i komfort noszenia przedłużeń. Jest to również zdecydowanie najmniej obciążająca włosy metoda.

Chcesz wiedzieć więcej – poszukaj profesjonalisty lub zajrzyj na stronę www.beauty-for-you.com.pl

Przed zabiegiem pamiętaj, by skorzystać z porady fachowca fryzjera-stylisty, który oferuje wiele metod do wyboru!


Najczęściej zadawane pytaniaPodobne artykuły:

dieta w ci??y

Wersja do druku