Jak dobrze wiemy - kobiety uwielbiają zaskakiwać, zmieniać swój wygląd i wizerunek. Spędzamy dużo czasu w sklepach odzieżowych, by tam szlifować swój indywidualny styl. Odwiedzamy również coraz częściej salony optyczne po to, by zdobić swoją twarz coraz to bardziej wymyślnymi i odważnymi oprawkami.

Części z nas jednak ten czas spędzany w zakładach optycznych lub u okulistów nie kojarzy się dobrze. Mowa o tych spośród nas, które mają problemy ze wzrokiem. Dość pokaźna grupa kobiet nie tylko nie lubi nosić okularów, czy szkieł kontaktowych, lecz wręcz marzy o tym, aby któregoś poranka zwyczajnie nie musieć tracić czasu przed lustrem na ich zakładaniu, męczeniu się z makijażem, czy szukaniu w pośpiechu okularów.

Nauka i technologia poczyniły w ciągu ostatniej dekady ogromny skok, a co za tym idzie wielki ukłon wobec tych z nas, które wymienione wyżej problemy znają doskonale. Unowocześnił się skuteczny sposób niwelowania niekiedy bardzo uciążliwych wad wzroku. Od kilku lat na rynku istnieją centra medyczne, które wyspecjalizowały się w zabiegach laserowej korekty wzroku. Centra te tworzone są przez znanych i doskonale wykształconych lekarzy, którzy usuwają defekty w naszych oczach za pomocą nowoczesnego sprzętu. Kliniki te ukierunkowane są przede wszystkim na zadowolenie i poprawę komfortu życia swoich pacjentek. Można by rzec, że wręcz spełniają marzenia kobiet widzących niedoskonale. Laserowa korekcja wzroku polega na bezinwazyjnym i bezbolesnym usuwaniu wad najbardziej zewnętrznej części oka, w związku z czym pacjentki decydujące się na zabieg bezpośrednio po nim mogą powrócić bez najmniejszych problemów i komplikacji do życia codziennego. Po jego wykonaniu możemy cieszyć się wyglądem otaczającego je świata bez patrzenia na niego przez pryzmat szkieł.

Przykładową kliniką tego typu jest sopocki Blikpol, oferujący swoim pacjentkom doskonałą obsługę. Zespół Blikpolu roztacza szeroko pojętą opiekę nad kobietami, które chcą pozbyć się swoich problemów z oczami . Nie tylko udziela wielu odpowiedzi telefonicznie czy e-mailowo, co możemy uznać za pewien standard, ale i np. pomaga przy znalezieniu noclegu, czy poleca warianty spędzenia wolnego czasu podczas pobytu w Trójmieście. Klinika zapewnia również szereg kolejnych wizyt kontrolnych po wykonanej korekcji. Lokalizacja centrum w sopockim Krzywym Domku na głównym deptaku kurortu to wielkie udogodnienie, razem z wyjątkowo nowoczesnym sprzętem oraz fachowymi poradami to znakomity przykład tego, jak powinny wyglądać usługi medyczne w obecnych czasach.

Kobiety, które poddały się tego typu zabiegom laserowym bardzo cenią sobie możliwość rezygnacji z noszenia okularów. Bezpośrednio po zabiegu zauważają zmiany, jakie nastąpiły w ich życiu. Uciążliwe poranne zwyczaje lub czynności znikają lub stają się dużo prostsze. Okulary i soczewki przestają być potrzebne. Dzięki zabiegowi zaoszczędzony czas można zagospodarować sobie w inny, znacznie przyjemniejszy sposób. Wizyty w salonach optycznych - jeśli w ogóle mają miejsce - pozostają wyłącznie czynnością hobbystyczną, mającą na celu zakup okularów z leciutkimi tak zwanymi "zeróweczkami" po to tylko by nadać twarzy określony charakter. Kupowane szkła kontaktowe natomiast nie mają poprawiać ostrości widzenia, lecz jedynie zaskoczyć znajomych na okolicznościowej imprezie wyjątkowo żywym - zmienionym kolorem oczu.


Najczęściej zadawane pytaniaPodobne artykuły:


Wersja do druku