Październik to miesiąc, w którym szczególną uwagę zwraca się na problem profilaktyki raka piersi. ShinyBox również przyłącza się do akcji, proponując październikowe pudełko w specjalnej promocji. A czy Ty zdążyłaś się już przebadać? Co kojarzy się z kolorem różowym? Starannie podkreślone kości policzkowe, urocza sukienka na randkę, a może szalona fryzura na głowie nastolatki? To bardzo miłe powiązania, jednak warto wiedzieć, że ta przyjemna dla oka barwa stała się symbolem także o wiele poważniejszej sprawy – walki z rakiem piersi. Październik to miesiąc, w którym na tę chorobę zwraca się szczególną uwagę. Nie zapomina o niej również ShinyBox.


Daj się zaskoczyć pielęgnacji
ShinyBox to pudełko wypełnione kosmetykami najwyższej jakości, które możesz otrzymywać co miesiąc. Znajdziesz tam starannie wybrane produkty, które uzupełnią Twoją kosmetyczkę. Zawartość pudełka pozostanie dla Ciebie niespodzianką aż do momentu pierwszej wysyłki. Październikowa edycja ShinyBox jest poświęcona kampanii promującej profilaktykę raka piersi. Chcąc włączyć się do ogólnopolskiej akcji, dla wszystkich klientek przygotowana została atrakcyjna promocja. Na czym polega? Każdy, kto w październiku zamówi pudełko kosmetyków i zdecyduje się na przedpłatę, nie będzie musiał pokrywać kosztów dostawy. Procedura jest bardzo prosta: przy składaniu zamówienia w odpowiednią ramkę wpisujecie kod promocyjny – THINKPINK. Dzięki temu możesz mieć pewność, że zakupione pudełko dotrze do Ciebie bez dodatkowych kosztów. Więcej o akcji można przeczytać pod adresem https://shinybox.pl/shinyclub/index/id/90. ShinyBox to świetny sposób na wypróbowanie najnowszych kosmetyków. Najlepsze jakościowo produkty zostają odpowiednio dobrane przez ekspertów, co oszczędza długich wizyt w drogeriach. Nie zapominaj, że do wszystkiego dochodzi jeszcze efekt niespodzianki! Przecież oczekiwanie na prezent często bywa bardzo ekscytujące. Zdrowe jest piękne

W radości związanej z otrzymanym prezentem nie można zapominać o sensie akcji. Piękna kobieta to przede wszystkim zdrowa kobieta. Regularne badania piersi to podstawa właściwego dbania o własne zdrowie. W międzyczasie warto dowiedzieć się, jak wygląda samobadanie, po czym poznać objawy, a przede wszystkim – jak zapobiegać chorobie. Swoje poszukiwania warto oprzeć na lekturze bloga ShinyBox. To ciekawa lektura, która pogłębi Twoją wiedzę w tym bardzo ważnym obszarze.

ShinyBox to wyjątkowe pudełko, które zawiera zestaw wyselekcjonowanych kosmetyków wysokiej jakości. Co miesiąc firma oferuje nowe edycje pudełka ShinyBox w atrakcyjnej cenie 49 zł, z produktami, których zawartość zawsze przewyższa cenę zakupu (wynoszącą średnio 150 zł). Właścicielem projektu ShinyBox jest spółka Red Sky. Sprzedaż pudełek prowadzona jest wyłącznie drogą elektroniczną.
www.shinybox.pl
kontakt: kontakt@shinybox.pl

Najczęściej zadawane pytaniaPodobne artykuły:


Wersja do druku