Kto z nas nie pragnie zachwycać pięknym i białym uśmiechem? Z wyjątkową szczoteczką soniczną Whitewash jest to możliwe! Ta ekskluzywna elektryczna szczoteczka do zębów nie tylko niezwykle skutecznie dba o zęby, ale również dzięki wybielającemu trybowi pracy Whiten przywraca zębom ich naturalną biel! Jest to najszybsza szczoteczka soniczna dostępna na polskim rynku, gdyż wykonuje aż 40 000 ruchów na minutę. Sprawdź sama jak mało potrzeba, by Twój uśmiech znów zachwycał!

Technologia soniczna

Technologia soniczna łączy w sobie szybkie ruchy włosia (o częstotliwości dźwiękowej) z jednoczesnym zastosowaniem ruchów wymiatających. Duża prędkość mieszania płynu i szeroki zakres ruchu włosia sprawia, że jest on wtłaczany głęboko w przestrzenie między zębowe i wzdłuż linii dziąseł, nawet do 4 mm poza zasięgiem włosia. Umożliwia to usunięcie płytki nazębnej nie tylko z wypukłych powierzchni zęba, ale także z przestrzeni międzyzębowych i innych trudno dostępnych miejsc. Szczoteczki soniczne są polecane przez najlepszych stomatologów z całego świata. W sklepach można znaleźć wiele modeli różnych marek tych szczoteczek, które różnią się szybkością poruszania się włosia, końcówkami, trybami pracy czy różnymi akcesoriami.

Angielska firma Whitewash stworzyła najszybszą szczoteczkę soniczną dostępną na polskim rynku. Wykonuje ona aż 40 000 ruchów na minutę, co sprawia, że jest szybsza niż większość modeli szczoteczek sonicznych. Skutecznie usuwa płytkę nazębną, osady i przebarwienia z zębów, także z trudno dostępnych miejsc. Zapobiega powstawaniu próchnicy i tworzeniu się kamienia nazębnego. Dodatkowo specjalny tryb wybielający przywraca zębom biel, a timer pomaga w utrzymaniu zalecanego przez dentystów 2-minutowego czasu mycia zębów. Jako jedna z nielicznych szczoteczek elektrycznych posiada specjalną część do czyszczenia języka, co sprawia, że kompleksowo dba o całą jamę ustną. Może być także używana przez osoby z krwawiącymi dziąsłami i nadwrażliwością, gdyż jest bardzo delikatna, a końcówki mają miękkie włosie. Dodatkowym atutem szczoteczki są tanie części eksploatacyjne. Szczoteczka Whitewash SW1000 wchodzi w skład całej serii produktów do wybielania obejmującej m.in. pasty do zębów, szczoteczkę manualną z jonami srebra i wybielające paski do zębów. Wszystkie produkty Whitewash są dostępne w specjalistycznych sklepach z artykułami do higieny jamy ustnej.

Chcesz wiedzieć więcej? Kliknij tutaj.


Najczęściej zadawane pytaniaPodobne artykuły:


Wersja do druku