Seks to nadal temat tabu, a coraz więcej par zmaga się z problemami w łóżku. Otacza nas tak naprawdę z każdej a strony, a pomimo jego wszechobecności boimy się o nim mówić. Przez to,
że rozmowa o seksie jest dla większości nas krępująca, pomijamy ten temat szerokim łukiem, a to w końcu on jest głównym winowajcą! Nie tylko mężczyźni zmagają się z problemami z seksem. Dotyczy to również kobiet, które coraz częściej wychodzą z przekonania, że inicjatywa w łóżku należy do mężczyzny. Nic bardziej mylnego! Trochę spontaniczności w łóżku nigdy nie zaszkodzi!

Źródło: milionydrobiazgow.pl

Średniowiecze już minęło!

Chyba jednym z głównych powodów problemów łóżkowych są kompleksy. I jakby się nam wydawało nie dotyczą one tylko kobiet. Mężczyźni też je mają! Zazwyczaj dotyczą one wielkości ich „sprzętów”, co do których mają nie wiadomo jakie oczekiwania. Jednak nawet naukowcy potwierdzają, iż te mniejsza „okazy” potrafią zapewnić kobiecie dużą dawką przyjemności. W końcu wielkość nie ma znaczenia, a wielbicielek większych penisów wcale nie ma tak dużo. A przechodząc do meritum sprawy kobiety powinny przejąć inicjatywę w łóżku! Średniowiecze już dawno minęło, więc nie bójmy się wziąć sprawy w swoje ręce. Erotyczna rewolucja wywołana przez kobietę na pewno wzbudzi w partnerze podniecenie do granic wytrzymałości.

Nuda w łóżku

Zdarzają się jednak również takie sytuacje, kiedy seks staję się po prostu nudny. Brakuje nam szczypty spontaniczności, która jest niezbędna w łóżku i pomysłów na urozmaicenie zbliżenia z partnerem. Taki problem, bo jest to problem, ale niewielkich rozmiarów nie wymaga od nas natychmiastowej wizyty u psychologa. Wystarczy troszkę ruszyć wyobraźnią i wykonać kilka dosłownie kosmetycznych poprawek, a nasz erotyczny świat od razu stanie się piękniejszy!

Co trzeba w takim razie zrobić? Przede wszystkim używajmy „zakazanych rzeczy”, czyli różnego rodzaju gadżetów, które urozmaicą nasze doznania. Po drugie nie bójmy się gry wstępnej. Stereotypowo podchodząc do sprawy stwierdzilibyśmy, że to zadanie należy do faceta, ale to kobieta czasem powinna przejąć inicjatywę. Zatem drogie panie, gra wstępna należy do Was!

Nie możemy zapomnieć o najlepszym rozwiązaniu, czyli o bieliźnie erotycznej. Ta różni się nieco od tej, która nosimy na co dzień – posiada liczne zdobienia, takie jak koronki, falbanki i inne rzeczy. Jednak czy to nie wspaniałe uczucie, aby po całodziennym wysiłku w pracy zrzucić z siebie te codzienne „łaszki”, wskoczyć w seksowne wdzianko i zamienić się w prawdziwą boginię seksu?! Oczywiście, że tak! Trzeba stopniowo pobudzać wyobraźnie partnera, a bielizna erotyczna jest na to najlepszym sposobem.

Nie unikaj rozmów!

Najczęściej popełnianym błędem wśród par jest unikanie rozmów o seksie. Jednak szczera rozmowa zawsze pomoże i pozwoli na uzupełnienie wszelkich niedomówień. Idealnym sposobem na rozmowę jest wyjście na randkę. Kolacja przy świecach to bardzo romantyczna sprawa, która z pewnością pobudzi Wasze zmysły. Ponadto warto zastanowić się nad opcją wspólnego wyjazdu chociażby na weekend. Wtedy będziecie tylko we dwoje, nic nie będzie Was krępować, no a życie seksualne zyska trochę barw.

Nie bójmy się zatem spontaniczności w łóżku! Inicjatywa kobiety nie jest czymś zakazanym – wręcz czymś bardzo potrzebnym! Nie zapominajmy też o bieliźnie erotycznej, która z pewnością doda trochę pikanterii w kontakcie z partnerem. Dobrej zabawy!  


Najczęściej zadawane pytaniaPodobne artykuły:

Bielizna size plus

Wersja do druku