Znów cię naszło: może jednak skarpety, sweterek w serek albo kolejny album. Porzuć fatalne nawyki prezentowe! Podarunek dla mężczyzny twojego życia – wszystko jedno czy dla syna, czy dla męża – nie powinien zaspokajać Twoich potrzeb, nie powinien spełniać Twoich marzeń. Doskonały podarunek kupuje się z myślą o obdarowywanym. A o czym marzy każdy facet? Tak, o tym też, ale przede wszystkim o samochodach. Oczywiście szanse na kupienie chłopakowi czy mężowi wypasionej fury masz ograniczone, by nie rzec: żadne. Ale przecież prezent motoryzacyjny nie musi oznaczać od razu wizyty w salonie samochodowym, zaciągania ogromnego kredytu i zadłużania się do końca życia.

Jak zdobyć Ferrari 

Bardzo prosto. Poszukać stron internetowych, dzięki którym możemy wykupić jazdę po torze rajdowym czy szaleństwo w ramach jazdy offroad. Amatorzy ekstremalnych doznań motoryzacyjnych na pewno będą usatysfakcjonowani. Nawet jednorazowy kontakt z maszyną marzeń może poskutkować trwałą pasją, która być może przerodzi się w nowy sposób na życie. Wydaje się, że warto poświęcić czas na znalezienie stosownego prezentu, który obdarowany będzie wspominał do końca życia. Cóż bowiem pozostanie w jego pamięci po kolejnym nieudanym podarunku odzieżowym czy kosmetycznym? Niesmak? Irytacja, że mieszka się z kimś tyle lat pod jednym dachem, albo trwa w długoletnim związku, a ten ktoś nie ma pojęcia o twoich zainteresowaniach?

Prezent dla chłopaka powinien być przeznaczony dla… chłopaka! Czy tak trudno w to uwierzyć? 

Podróż w dobrą stronę… 

… internetową zawsze się opłaca. Sieć pełna jest podpowiedzi – zwłaszcza dla kobiet, którym nie starcza wyobraźni, żeby uciec od prezentowej sztampy. Katalogi marzeń istnieją naprawdę! Ot, choćby taka strona świata: https://www.katalogmarzen.pl/pl/k/prezent-dla-niego. Podróż w dobrą stronę zagwarantuje znalezienie prezentu szytego na miarę. Nie ma bowiem prezentów uniwersalnych – jeśli coś opatrzone jest hasłem „prezent dla każdego”, to jest to prezent dla… nikogo. Szkolenie rajdowe, terenowe emocje za kierownicą ATV Ranger 800 czy przygoda na quadzie stanowią idealne rozwiązanie w ramach opcji podarunek dla każdego faceta. A może zaryzykujesz i wykupisz pakiet dla dwojga…? Przecież twój mężczyzna jest doskonałym kierowcą, a cała zabawa jest kontrolowana przez fachowców? Monster Track czy gokarty? Prezent motoryzacyjny dostarczy chłopakom małym i dużym niezapomnianych wrażeń.

Sweterek w serek…? Dezodorant? Skarpety? Nigdy więcej! Twój facet woli prezenty motoryzacyjne.


Najczęściej zadawane pytaniaPodobne artykuły:

Ile kalorii ma serek turek
Ile kalorii ma chelb żytni razowy

Wersja do druku