Krótkie, łamliwe, pozbawione objętości, cienkie włosy - niestety wiele kobiet jest niezadowolonych ze swojej fryzury. A przecież piękne włosy to atrybut kobiecości i atrakcyjności! Przedłużanie włosów (inaczej doczepianie włosów) - to zabieg, który poprzez wykorzystanie różnych technik pozwoli Ci na uzyskanie wymarzonej fryzury.Musisz jednakże wybierać mądrze - znaleźć profesjonalnego fryzjera stylistę oraz zdecydować się na konkretną metodę przedłużania włosów.

Napewno przeszukiwałaś już Internet w poszukiwaniu informacji natemat zabiegu. W sieci można znaleźć mnóstwo stereotypów orazniestworzonych historii, ale jest też ziarenko prawdy.

Czyprzedłużanie niszczy włosy?
Wykonaneprawidłowo przedłużaniewłosów absolutnie nie niszczy Twoich naturalnych, aleuważaj - jeśli nosisz przedłużenia za długo, to z pewnościąosłabi Twoje naturalne włosy. Najważniejszy jest umiar i rozsądek.Słuchaj zaleceń profesjonalistów, a na pewno nie będziesz miećżadnych problemów.
Czywidać przedłużenia?


Pamiętaj,wszystko zależy od wybranego przez Ciebie fryzjera stylisty.Prawidłowo założone włosy są nie do odróżnienia od Twoichnaturalnych pasm. Niestety zdarzają się amatorzy - osoby, któreoferują zabiegi w podejrzanie niskich cenach oraz stosują sztucznewłosy. Musisz znaleźć dobrego fryzjera, a wtedy nie obawiaj sięzabiegu.


Przedłużonewłosy to duży kłopot i ograniczenie?
Winternecie można znaleźć dużo opinii negatywnych na tematprzedłużania włosów - nie można chodzić na basen, sąniewygodne w uprawianiu sportu, nie można stosować prostownicy aniteż lokówki... To wszystko nieprawda. Pamiętaj, by słuchać radekspertów, a unikniesz problemów. Wystarczy odpowiednio spiąćwłosy, a można korzystać z basenów. Oczywiście zalecana jest pokąpieli odpowiednia pielęgnacja włosów. To samo dotyczyuprawiania sportu!Co zaś tyczy się zabiegów z użyciem ciepła -lokówki lub prostownicy - pamiętaj, by nie używać ich jedynie wmiejscu łączeń, a do czesania koniecznie stosuj odpowiedniąszczotkę do włosów przedłużanych.


Włosysztuczne czy naturalne?
Narynku dostępnych jest mnóstwo rodzajów włosów, ale to fryzjerstylista powinien doradzić Ci wybór odpowiednich. Włosy naturalne(np. Balmain Hair, Hairdreams, Beauty-for-You) są zdecydowaniebardziej podatne na stylizację - prostowanie, kręcenie, jak równieżsą bardzo trwałe - ich czas noszenia to nawet 18 miesięcy.Niestety włosy naturalne są droższe niż włosy syntetyczne. Naśrednim pułapie cenowym plasują się włosy naturalne rosyjskie -strukturalnie zbliżone do włosów Polek, w przeciwieństwie dowłosów azjatyckich i indyjskich.


Pamiętaj,że decyzja o przedłużaniu włosów musi być przez Ciebieprzemyślana. Sam zabieg trwać może nawet kilka godzin, zależnieod tego, jakie efekty chcesz uzyskać. Nie mniej ważna jestodpowiednia pielęgnacja włosów po zabiegu, czesanie orazstosowanie profesjonalnych kosmetyków do włosów przedłużanych.Niebój się i pytaj wybranego fryzjera stylistę, jeśli maszwątpliwości.

Artykułprzygotował zespół Beauty ForYou https://przedluzaniewlosowkrakow.pl


Najczęściej zadawane pytaniaPodobne artykuły:


Wersja do druku