Oglądasz film, w którym dwoje bohaterów patrzy sobie w oczy. W pewnym momencie mężczyzna wpada w sidła oczarowany zmysłowym, kuszącym spojrzeniem kobiety. A ty wzdychasz zrezygnowana, bo uważasz, że nigdy nie będziesz w stanie tak magnetyzować. Tymczasem jest to o wiele łatwiejsze niż myślisz. Oto kilka cennych wskazówek.

Po pierwsze – pielęgnacja

Twoje oczy muszą zwracać na siebie uwagę, jednak nieprzerzedzonymi rzęsami i kurzymi łapkami. Dlatego na początekpostaw na odpowiednią pielęgnację okolic oka. Zainwestuj w dobrykrem, który nawilży i wygładzi twoją skórę, dzięki czemuodzyska ona młodzieńczy wygląd. Bez tego nawet najseksowniejszespojrzenie nie będzie zbyt kuszące.

Następnie pora zadbać o rzęsy, których potrzeby są częstoignorowane. Chociaż ich wygląd jest uwarunkowany genetycznie, nieoznacza to, że jesteś skazana na to, by były cienkie i rzadkie.Musisz tylko wiedzieć, po jaki kosmetyk sięgnąć. Zainwestuj wkurację specjalistyczną odżywką, na przykład Realash.Produkt taki nie tylko nawilży włoski oraz sprawi, że będąznacznie mocniejsze i ładniejsze. Dzięki zawartości odpowiednichskładników twoje rzęsy staną się przede wszystkim dłuższe igęstsze. W rezultacie już same w sobie będą wyglądać niezwykleseksownie. Ważne jest też to, że już miesięczna kuracja takąodżywką powoduje wyraźnie widoczne rezultaty.

Po drugie – makijaż

Nawet jeśli po zastosowaniu właściwej pielęgnacji twoje okoprezentuje się pięknie, odrobina makijażu doda spojrzeniuzalotności. Pamiętaj, aby wybierać sprawdzone kosmetyki domakijażu, ponieważ tanie produkty niskiej jakości mogą wysuszyćskórę powiek i rzęsy.

Aby nadać spojrzeniu seksownego charakteru, potrzeba naprawdęniewiele. Wystarczy kredka lub eyeliner, którym podkreślimy kształtoka, zalotka do podkręcenia rzęs oraz ulubiona maskara. Makijażjest szczególnie istotny w sytuacji, gdy naturalna oprawa twojegooka nie jest zbyt wyrazista.

Po trzecie – trening przed lustrem

Nawet najlepiej wypielęgnowane i najstaranniej umalowane oko niebędzie dość seksowne, jeśli nie będziesz potrafiła nadaćspojrzeniu odpowiedniego charakteru. Nie każda kobieta ma to we krwii w takiej sytuacji potrzebny jest mały trening. W trakciemiesięcznej kuracji odżywką możesz poćwiczyć przed lustrem.Gwarantujemy, że po takim treningu nikt nie oprze się twojemuseksownemu spojrzeniu rzuconemu spod pięknych, starannie umalowanychrzęs.


Najczęściej zadawane pytaniaPodobne artykuły:


Wersja do druku