Wyobraź sobie, że masz na imię Jack i jesteś bardzo silnym rycerzem w lśniącej zbroi! Na swojej drodze napotkasz wiele przeszkód, które będziesz musiał pokonać. Problemy mnożą się w nieskończoność, ponieważ król i królowa zostali porwani. Zrobiła to wiedźma, która nie tylko uprowadziła króla i jego małżonkę, ale zagarnęła także wszystkie posiadane przez nich kosztowności. I to właśnie Twoim zadaniem, Stalowy Jacku, jest uwolnienie ich z rąk chciwej wiedźmy.

Napoczątku gry zobaczysz dokładnie to co wydarzyło się kilka chwilwcześniej. Wiedźma latająca na miotle nad dachem zamku naglewpadła na pomysł, aby ukraść drogocenne skarby. Za pomocą swoichczarów sprawiła, że strażnicy pilnujący zamku zapadli w mocnysen. Następnie zła wiedźma rzuciła czar w wyniku któregowszystkie skrzynie z kosztownościami zniknęły z zamku. Nanieszczęście, jej moc okazała się tak potężna, że z zamkuodpłynęły nie tylko szlachetne kamienie, ale także król ikrólowa. W pierwszej chwili wystraszyło to złą czarownicę, alechwilę później miała już gotowy plan; zdecydowała, że  zamknieich w lochu.

Następnegoranka, Ty, jako rycerz Jack, budzisz się w zamku i widzisz mnóstwomonet rozrzuconych po całym korytarzu.  Tworzą one ścieżkę,która prowadzi Cię do zamkowego okna. Teraz wiesz już dokładnieco zaszło w zamku i postanawiasz odzyskać skradzione pieniądze iuwolnić króla i królową.

GraStalowy Jack składa się z pięćdziesiąciu etapów. Będziesz więcnaprawdę zajęty przez dłuższą chwilę, jeśli oczywiście chceszukończyć grę. Nie martw się jednak, na pewno nie będziesz tągrą znudzony! Jest ona bardzo zabawna i wciągająca.

Nakażdym poziomie musisz unikać przeszkód i zbierać szlachetnekamienie. Aby podskoczyć naciśnij klawisz spacji. Zwracaj uwagę,aby robić to w odpowiednim momencie.

Życzymypowodzenia! Gwarantujemy, że będziesz się wspaniale bawić grającw tę wciągającą grę!  

Zagrajteraz w grę Stalowy Rycerz! 


Najczęściej zadawane pytaniaPodobne artykuły:


Wersja do druku