W „Polowanie na Mumie” ruszasz w pościg za mumiami w podziemnym labiryncie. Złap wszystkie mumie i spróbuj zebrać po trzy gwiazdki w każdym etapie! „Królicza flaga” to gra z kategorii „Obrona wieży”. Jako króliczy żołnierz bronisz swojej flagi i nie pozwalasz aby wróg ją przejął. Stawiaj wieże, które będą atakować przeciwnika w ich zasięgu. Za każdego zabitego przez wieżę zdobywasz pieniądze a za każdego wroga trafionego przez siebie zdobywasz „rage points”. Przez jakiś czas możesz zadawać większe obrażenia. Upewnij się, że nie zostaniesz zastrzelony!
 Czy lubisz grać w gry typu „obrona wieży”? W takim razie mamy dla ciebie w tym tygodniu wiele fajnych gier!

Na przykład „Magiczna gloria”. Przeznaczenie zetknęło ze sobą odważnego czarodzieja i młodego sierotę. Czarodziej trenował sierotę i teraz chłopak jest duży i silny. Oboje chcą położyć kres okrutnym potworom. Do obrony używają łuka i strzał oraz magicznej mocy. Po każdym etapie możesz ulepszyć swój łuk i strzały, magiczną moc a także zamek.

Kolejną grą obronną jest „Napaść na pociąg”. Motocyklowy gang chce zatrzymać Twój pociąg na środku pustyni. Zrzuć harleyowców poprzez strzelanie do nich oraz rzucanie granatami tak aby nie mogli dotrzeć do środka pociągu. Uwaga! Do Ciebie także strzelają!

Zagraj teraz w Kameleon Dino 2, sequel popularnej platformówki pod tytułem „Kameleon Dino”! Czy pomożesz zielonemu, podobnemu do kameleona dino dotrzeć do jego latającego spodka. W każdym etapie musisz zebrać pewną minimalną liczbę klocków zanim dotrzesz do spodka. Te klocki mają trzy różne kolory: różowy, zielony i niebieski. Dinozaur może zebrać klocek tylko jeśli ma ten sam kolor co klocek.

Czymś zupełnie innym, co ćwiczy bardziej umysł niż Twój refleks jest: 3D Mahjong, trójwymiarowa gra mahjong. Znajdź pary klocków z tym samym znakiem lub obrazkiem. Nie możesz ruszać klocków, które są przykryte innymi.

Najczęściej zadawane pytaniaPodobne artykuły:


Wersja do druku