Wiosną szczególnie krytycznie przyglądamy się naszej sylwetce oraz odczuwamy niedobór witamin i minerałów, w które uboga jest zimowa dieta. Jak bezpiecznie pozbyć się nagromadzonych zimą zbędnych kilogramów i wzmocnić organizm?

Wiosenneoczyszczanie organizmu

Zanimprzystąpimy do odchudzania oraz wzmacniania organizmu właściwądietą i suplementacją witaminową warto najpierw pozbyć sięnagromadzonych w nim toksyn, które powodują nasze gorszesamopoczucie, bóle głowy, bezsenność oraz zmęczenie częstomylone z objawami wiosennego przesilenia.

Organizmmożemy oczyszczać na wiele różnych sposobów. Doskonale w cymcelu sprawdzi się spożywanie dużej ilości wody mineralnej zdodatkiem cytryny, zielonej herbaty oraz stosowanie naturalnychsuplementów diety, które zawierają np. ekstrakt z jagód Acai.

Właściwadieta

Stosującterapie oczyszczające organizm znacznie przyśpieszymy przemianęmaterii, sprawimy, że organizm będzie lepiej pracował, a tym samymznacznie szybciej pozbędziemy się nadmiaru kilogramów.

Wiosennadieta, która ma za zadanie wzmocnić organizm oraz przywrócić namszczupłą sylwetkę powinna zawierać jak najwięcej naturalnych iwartościowych składników odżywczych. W naszym menu nie powinnozabraknąć:

Świeżychwarzyw i owoców

Produktówpełnoziarnistych – pieczywo, kasze, brązowy ryż

Chudegomięsa – drób, wołowina, cielęcina, królik

Chudegonabiału – twaróg, kefir, jogurty naturalne (bez cukru)

Ryb

Tłuszczówroślinnych – oliwa z oliwek, olej rzepakowy, olej lniany i zpestek winogron

Produktówbogatych w błonnik pokarmowy

Stosowanielekkostrawnej diety i modyfikacja sposobu przygotowywania posiłkówpolegająca na eliminacji smażenia i spożywaniu potraw duszonych,grillowanych bez tłuszczu, pieczonych w folii lub gotowanych naparze nie tylko pozwoli nam dostarczyć do organizmu dużą dawkęwitamin i minerałów, ale także widocznie wpłynie na naszą wagęi pozwoli szybko schudnąć.

Wiosennewspomaganie organizmu

Jeżelichcemy szybko zauważyć efekty stosowania diety i nie zaszkodzićnaszemu organizmowi warto wspomóc się dobrymi suplementami diety,które pomagają schudnąć i zapewniają nam dodatkową dawkęwitamin i minerałów.

Suplementypomogą nam również oczyścić organizm i szybko odzyskać dobrąformę poprzez zawartość sprawdzonych i w 100% naturalnychskładników jak np. żeń-szeń, L-arginina czy jagody Goi.Doskonale skomponowane suplementy m.in. odchudzające, oczyszczającei wzmacniające organizm, które są w pełni bezpieczne dla naszegozdrowia znajdziemy na stronie www.topsuplementy.com

Wiosennadieta i suplementacja to jednak nie wszystko. Aby efekty byłynaprawdę zadowalające należy postawić także na ruch, którypomaga dojść do dawnej formy, wspomaga wydzielanie hormonówszczęścia, dotlenia organizm oraz modeluje sylwetkę.

Wiosennaaura zachęca do spędzania czasu na świeżym powietrzu, dlategopowinniśmy codziennie zarezerwować, choć chwilę na aktywnośćfizyczną (spacer, jogging, jazda na rowerze), która połączona zdietą i suplementacją pozwoli osiągnąć naprawdę dobry efekt, adodatkowo spowoduje znaczny przypływ sił witalnych.


Najczęściej zadawane pytaniaPodobne artykuły:

Ile kalorii ma gotowana kaczka
Ile kalorii ma czarne jagody
kefir robico kcal

Wersja do druku