Wspaniałe zabytki, piękne widoki, a przede wszystkim moc atrakcji dla najmłodszych – tymi walorami Austria podbiła serca turystycznych rodzin. Gdzie warto wybrać się z dziećmi?
Familijna Austria


Dlaczego polskie rodziny tak chętnie odwiedzają Austrię?Bliskość tego kraju sprawia, że podróż nie męczy najmłodszychuczestników wyprawy, a świetne zagospodarowanie zapewnia całejrodzinie godne warunki pobytu. Dzięki stronie edom.pl każdy możeznaleźć apartament lub wakacyjny dom przystosowany do potrzebmaluchów. Tak cenne poczucie prywatności oraz nieograniczonaprzestrzeń, media oraz sprzęt AGD pozwalający na sporządzanierodzinnych posiłków to wygoda, z której można skorzystać wniemal każdym zakątku Austrii. Edom.plzgromadził ponad 25 tysięcy ofert wakacyjnych kwater w Austrii,wśród których nie brak propozycji wyjątkowo atrakcyjnych podwzględem cenowym. Apartament dla czterech osób za 1500 złotychtygodniowo w Tyrolu, wakacyjny dom dla 10 osób w Styrii za niespełna2000 złotych tygodniowo – oto oferty, dzięki którym Austria jestrajem dla wygodnych i oszczędnych rodzin. A gdzie warto wybrać sięw maluchami?


Moc atrakcji dla dużych i małych


Austria to zróżnicowane atrakcje, dzięki którym i duzi, imali mogą w ciekawy sposób spędzić czas. Apartamenty orazwakacyjne domy przystosowane do potrzeb najmłodszych, liczne placezabaw – to podstawa w wielu regionach tego kraju. Dla rodzinlubiących spędzać czas na łonie natury, ciekawym kierunkiem stajesię Styria. Tu aktywny wypoczynek można połączyć z podziwianiemlodowców i alpejskich jezior, czekają też zamki przyciągającerycerskimi turniejami. W tym regionie rozwija się równieżagroturystyka, dzięki której dzieci mogą poznawać świat zwierzątoraz odkrywać piękno owocowych sadów. Park przygód Gröbming orazpark wodny Eisenwurzen to kolejne familijne atrakcje czekające w tejczęści kraju. Moc atrakcji do odkrycia jest też w rejonieSalzburga. Letnie tory saneczkowe oraz możliwość spróbowaniaswych sił w płukaniu złota w dolinie Raurisertal to atrakcje, zktórych chętnie korzystają całe rodziny. Tyrol, kolejna krainaatrakcyjna i zimą, i latem, może się pochwalić wspaniałymparkiem Alpinolino Westendorf oraz archeologicznym skansenem Ötziegow Umhausen. Parki zwierząt oraz letnie tory saneczkowe są kolejnągwarancją dobrej zabawy w tej części Austrii.

Zróżnicowaneatrakcje oraz malownicza sceneria sprawiają, że w Austrii całarodzina może spędzić wspaniałe wakacje. Dzięki komfortowymapartamentom czekającym na turystów pobyt w tym kraju może okazaćsię niezwykłą przyjemnością dla każdej rodziny, która lubispędzać czas aktywnie i dobrze bawić się w czasie zagranicznychwojaży.


Najczęściej zadawane pytaniaPodobne artykuły:


Wersja do druku