Obcisła sukienka tuba idealnie podkreśli nasze kobiece atuty – zgrabne nogi, zaokrąglone biodra, szczupłą talię oraz jędrny biust. A co, jeśli nasze wymiary dalekie są od klasycznego ideału? Zdecydować się na tubę czy postawić na inny fason?

Popisz się piękną figurą

Moda na sukienki trwa w najlepsze! Nic dziwnego, to właśnie wnich wyglądamy niezwykle kobieco, powabnie i seksownie. Na rynkuznajdziemy zarówno eleganckie sukienki, jak też sukienkimłodzieżowe czy nawet dresowe – dzięki wielu fasonom możemyczuć się w nich nie tylko atrakcyjnie, lecz także wygodnie. Jednymz będących na topie fasonów jest tak zwana sukienka-tuba, któraświetnie podkreśla naszą figurę. Jest bardzo obcisła,najczęściej sięga przed kolano, choć nie brak też tego rodzajusukienek mini. Taka kreacja sprawdzi się najlepiej w przypadku pańo wyjątkowo proporcjonalnej, pięknej sylwetce – z wąską taliąi lekko zaokrąglonymi biodrami oraz biustem. Dobrze wyglądać wniej będą także drobne panie, którym modna sukienka-tuba wraz zwysokimi szpilkami z pewnością doda kilka centymetrów.

Zaradzi drobnym niedoskonałościom

Twoja figura odbiega od tej wymarzonej? Narzekasz z powodu niecoszerszych bioder czy mało widocznej talii? Nie oznacza to od razu,że musisz całkowicie rezygnować z seksownego fasonu sukienki,jakim jest tuba. Powinnaś jednak zwrócić szczególną uwagę nato, jak wygląda konkretny model. Przede wszystkim, wybierajmy wtakiej sytuacji czarne sukienki bądź te w ciemnych,wyszczuplających kolorach. Możemy też uciec się do różnychzabiegów optycznie poprawiających sylwetkę – w modzie sąsukienki z tzw. panelami z kontrastowych kolorów bądź wstawkaminp. z eko skóry, które potrafią naprawdę zdziałać cuda. Wartoprzejrzeć sukienki dostępne wsklepie internetowym Sugarfree. Zapewnia klientkom szerokiwybór modnych fasonów sukienek na każdą okazję. Jeśli chceszubierać się w stylu gwiazd lub popularnych modowych blogerek, w tymsklepie znajdziesz mnóstwo fasonów pasujących do każdej figury.

Kto powinien unikać sukienki tuby?

Niestety, sukienka tuba nie tylko doskonale podkreśla naszeatuty, ale też bezlitośnie eksponuje to, co chciałybyśmy ukryć.Dlatego panie o typowej figurze gruszki, jabłka czy kolumny powinnywybrać inne fasony. Gruszki, czyli panie o szerszych biodrach,lepiej będą się czuły w sukienkach rozkloszowanych, maskującychniedoskonałości. Panie typu jabłka zakryją lekko wystającybrzuszek dzięki sukience trapezowej lub luźnej, odcinanej podbiustem. Dla kobiet pozbawionych wydatnego biustu i zaokrąglonychbioder rozwiązaniem będzie założenie sukienki bombki, sukienki zbaskinką, a także modelu z bogato zdobionym dekoltem, któryoptycznie powiększy piersi.

Wybierając kreację dla siebie, zawsze kierujmy się własnymgustem i dobrym samopoczuciem. Nie zapominajmy jednak o dobraniu jejdo swojego typu figury, dzięki czemu będziemy wyglądać bardziejproporcjonalnie i atrakcyjnie.


Najczęściej zadawane pytaniaPodobne artykuły:


Wersja do druku