Z nowości, czekają na Was nowe gry w Waszych ulubionych kategoriach, od gier Puzzle&Run poprzez gry typu “obrona wieży” aż do gier z kategorii “strzelaj i unikaj”.

Zagraj wMadville: ta gra to opowieść o człowieku, który w pojedynkę musiwalczyć z pozaziemskim wrogiem! Wciel się w głównego bohatera ilikwiduj potwory, zbieraj pieniądze i bonusy oraz kupuj nową brońi ulepszenia, aby zwiększyć swoje szanse na przeżycie.

„Powrót 10” jest sequelem świetnej gry „10”. Przesuwaszponumerowane kwadraty, w taki sposób, aby na końcu utworzyłyliczbę 10. Pomyśl ostrożnie zanim przesuniesz daną liczbęponieważ kolejność jest bardzo ważna w tej matematycznej grze.  

Prawie przerwa  to zabawna gra z kategorii Puzzle&Run.Zamknięty w ciągu ciemnych korytarzy próbujesz odnaleźć wyjście,ale to nie jest łatwe zadanie: kolce, piły tarczowe, niebezpieczneklocki poruszające się w górę i w dół... Pokonaj je wszystkie!

„Odszukaj przycisk play 2” jest kolejną zabawną grą z seriiClickPlay. Graj w mini-gry, rozwiązuj łamigłówki puzzle i zobaczczy pojawi się przycisk Play. Powodzenia!

„Strażnik królestwa” jest grą typu "obrona wieży",w której hordy potworów dostają się do twojego zamku. Ty, jakosilny rycerz, musisz ich powstrzymać przed inwazją na królestwo.Możesz ulepszać lub sprzedawać swoich obrońców. Powodzenia wobronie zamku!

Czy graliście kiedyś w „All we need is brain”? „All weneed is brain LP” zawiera dodatkowe poziomy tej zabawnej gry, wktórej zmierzysz się z zombie. Wywabiaj zombie poprzez zrzucaniemózgów w strategicznych miejscach: w ten sposób z pewnościąpokonasz te potworne bestie.

Pan Tart, główna postać w grze o nazwie „Tost i opiekacz 2”,ożenił się! Na swojej drodze do opiekacza  Pan i Pani Tartnapotkają wiele najdziwniejszych niebezpieczeństw. Czy pomożesz imdotrzeć do celu? Razem są zdolni do rzeczy jakich nigdy by niezrobili samemu. Dobra koordynacja lewo-prawo jest dość ważna w tejgrze z kategorii „Puzzle&Run”!


Najczęściej zadawane pytaniaPodobne artykuły:


Wersja do druku