Na scenie głównej Sali Kongresowej Pałacu Kultury i Nauki wizażystki Agencji PLATINIUM VISAGE zaprezentowały dwa pokazy makijażu ślubnego Eveline Cosmetics, a na specjalnym stoisku tworzyły dziesiątki makijaży wieczorowych dostosowując je do różnych typów urody zgłaszających się tłumnie kobiet.
Zainteresowanie przyszłych panien młodych przeszło nasze oczekiwania. Prawie każda z Pań chciała skorzystać z bezpłatnego próbnego makijażu. Zapisywaliśmy chętne Panie na konkretne godziny. W sobotę po kilkudziesięciu minutach zabrakło wolnych miejsce na ten dzień, w bardzo szybkim tempie zapełniła się także niedzielna lista. Uczestniczkom spodobały się prezentowane produkty marki Eveline Cosmetics, a w szczególności eyelinery, pudry w kamieniu czy tusze do rzęs. - mówi Agnieszka Kamila Nierychlewska PR Manager Eveline Cosmetics.
Na ponad 200 stoiskach Polskiej Gali Ślubnej usytuowanych na 10 000 m2 powierzchni wystawienniczej narzeczeni mogli zapoznać się z ofertami firm ślubnych, skorzystać z bezpłatnych makijaży czy porad stylistów. A w niepowtarzalnej scenerii Sali Kongresowej obejrzeć widowiskowe pokazy mody ślubnej.

Najczęściej zadawane pytaniaPodobne artykuły:


Wersja do druku