Już 19 stycznia w Gdańskim klubie Buffet odbędzie się pierwsza edycja targów mody i designu Seaside Fashion. Prawie 70 różnych marek z całej Polski w jednym miejscu, trzy modowe strefy! Każdy znajdzie coś dla siebie: przyjdź, przymierz, ciesz się z udanych zakupów!

STREFA MODY
Najlepsi polscy projektanci ubrań, dodatków i biżuterii. Projekty unikatowe, wykonywane ręcznie, niedostępne w sklepach!

STREFA DESIGN
Funkcjonalność i oryginalność? Tak, to zestawienie jest możliwe! Przyjdź i przekonaj się jak łatwo możesz zmienić wnętrze swojego mieszkania na bardziej atrakcyjne i zakochać się w swoich czterech kątach na nowo.

STREFA KIDS
Wszystko dla najmłodszych - ubranka, zabawki, książki, pościel, dodatki do dziecięcego pokoju.

Seaside Fashion to pierwsza tego typu wydarzenie organizowane przez nas w Trójmieście, mamy nadzieje organizować imprezy cyklicznie co pół roku. Nasze wydarzenie jest dedykowane dla osób inspirujących się modą, szukających nietuzinkowych ubrań i dodatków, a także dla młodych mam i dzieci. W porównaniu do innych takich wydarzeń, będzie nas wyróżniać duża strefa kids -czyli wszystko dla najmłodszych.

Jako Seaside Fashion chcemy stworzyć nową jakość i przestrzeń dla rozwoju wielu dopiero wchodzących na rynek marek polskich projektantów – specjalizujących się w dziedzinie fashion, jak również wnętrz i rękodzieła. Organizując tego typy wydarzenie, dajemy szanse projektantom – artystom pokazania swoich prac i kolekcji, jak również możliwość pozyskania nowych potencjalnych klientów. Tym samym Seaside Fashion jest nie tylko wydarzeniem modowo – artystycznym, lecz także szansą na debiut wielu nieodkrytych jeszcze polskich talentów.

Więcej informacji :
https://www.facebook.com/events/536438409775379/Najczęściej zadawane pytaniaPodobne artykuły:

zabawki edukacyjne

Wersja do druku