Świadomość atrakcyjności seksualnej ma ogromne znaczenie dla wielu kobiet – zwłaszcza dla tych, które pozostają w stałych związkach. Kiedy jednak namiętność coraz rzadziej gości w sypialni, a częstotliwość stosunków niepokojąco spada, większość z nich zaczyna borykać się z poczuciem winy. To duży błąd.

W walce z zaburzeniami erekcji

Problemy z potencją, osiągnięciem erekcji iutrzymaniem silnego wzwodu wcale nie należą do rzadkości.Przedstawicielki płci pięknej bardzo często próbują je rozwiązaćromantyczną kolacją, relaksującą wspólną kąpielą czy seksownąbielizną, jednak nie zawsze działania te przynoszą oczekiwanerezultaty. Zamiast nich pojawia się brak pewności siebie,frustracja oraz narastający konflikt.

W połączeniu z niechęcia panów do rozmowy na tematzaistniałego problemu otrzymujemy niemal niezawodny przepis naprawdziwy kryzys w związku. Aby temu zapobiec kobiety powinnyzapamiętać, że to nie z nimi muszą być związane czynniki leżąceu źródeł trudności z potencją. Co więcej, chcąc na nowoczerpać satysfakcję z bliskości i miłosnych uniesień, powinnypomóc swojemu mężczyźnie znaleźć ich przyczyny.

Najczęstsze przyczyny problemów z potencją

Obecnie, głównym powodem obniżonej sprawnościseksualnej jest permanentne zmęczenie, ciągły stres, pośpiech inatłok codziennych obowiązków, przede wszystkim zawodowych.Panowie w pogoni za sukcesem bardzo często zapominają o efektywnejregeneracji sił i odpoczynku psychicznym, a organizm wystawiany natak ciężką próbę prędzej lub później zacznie manifestowaćswoje niezadowolenie.

Ponadto powtarzające się niepowodzenia przy inicjacjistosunku dodatkowo sprawiają, że mężczyźni zamykają się wsobie oraz zaczynają wątpić w swoją męskość. W tym momencieogromnego znaczenia nabiera rola kobiety, która nie może pozwolićsobie na wyrzuty względem partnera, za to powinna wykazać sięcierpliwością i zrozumieniem oraz stać się prawdziwym oparciemdla swojego mężczyzny.

Dodatkowe wsparcie

Świetnym pomysłem będzie także skorzystanie zdostępnych na rynku suplementów diety, takich jak Zytax,zapewniających silne podniecenie, mocną i długotrwałą erekcjęoraz zwiększających intensywność doznań. Wywołuje onpodniecenie, mocną erekcję i silne orgazmy. Udany seks z pewnościąbędzie źródłem ogromnej satysfakcji, rozbudzi wszystkie zmysłyoraz pozytywnie wpłynie na poczucie własnej wartości i pewnośćsiebie obojga partnerów.

Problemy z potencją są zmartwieniem nie tylko dla mężczyzn,ale również dla kobiet. W takim przypadku początkowa frustracjamusi ustąpić miejsca wyrozumiałości i cierpliwości, bez którychpokonanie trudności może stać się niemożliwe. A otwierając sięna dialog, okazując wsparcie i proponując alternatywne rozwiązania,możemy nie tylko na nowo cieszyć się bliskością isatysfakcjonującym seksem, ale przede wszystkim wzmocnić łączącąpartnerów więź.


Najczęściej zadawane pytaniaPodobne artykuły:


Wersja do druku