Początki marki Topgal wiążą się z rokiem 1993 i powstaniem niewielkiej czeskiej firmy zajmującej się produkcją skórzanej galanterii. Dziś ta popularna nazwa znana jest przez wielu nastolatków i rodziców, którzy od pierwszej klasy szkoły podstawowej zaopatrują swoje dzieci w produkty firmy. Zaliczają się do nich przede wszystkim nowoczesne i doskonałej jakości plecaki, a także szereg akcesoriów dla uczniów, jak: piórniki, pudełka śniadaniowe, peleryny na plecaki i wiele innych.  
Dzięki stałej dbałości o przestrzeganie obowiązujących norm oraz przykładaniu dużej wagi do najnowszych trendów wzorniczych produkty Topgal mogą być zaliczane do wiodących na rynku. Szczególnie dużą wagę przywiązuje się do zdrowia, bezpieczeństwa i wygody, dlatego plecaki tej marki bez względu na model posiadają takie cechy, jak:
miękkie i szerokie regulowane szelki, 
specjalny dodatkowy pas piersiowy pozwalający na utrzymanie ciężaru w niezmienionej pozycji, 
usztywnione wyłożenie pleców wykończone miękką pianką, ergonomicznie dopasowujące się do sylwetki, 
elementy odblaskowe dla poprawy bezpieczeństwa po zmroku, 
starannie zaprojektowane wnętrze umożliwiające utrzymanie porządku i segregację zawartości, 
trwałe materiały oraz estetyczny design gwarantujący długie użytkowanie oraz dobre samopoczucie dziecka, 
dostosowanie projektów wzorniczych do każdego poziomu wiekowego począwszy od pierwszoklasistów po okres liceum. 
Producenci tworzący markę Topgal, podczas projektowania i wytwarzania plecaków czy akcesoriów szkolnych, biorą pod uwagę każdy aspekt, począwszy od zalecanych przez odpowiednie instytucje norm zdrowotnych po upodobania samych dzieci. Dzięki temu produkty cieszą się dużą popularnością i są bardzo pozytywnie oceniane.
Plecak Topgal zawsze jest zakupem udanym. Spełni każde oczekiwania zarówno młodego użytkownika, jak i rodzica w kontekście trwałości czy solidności wykonania. Dużym plusem jest również pozaprodukcyjna działalność firmy, która przeznacza procent z dochodów na wspieranie dziecięcej fundacji.
Topgal to marka, o którą warto się postarać i która z powodzeniem i gwarancją pełnego zadowolenia może towarzyszyć dziecku przez cały okres szkolny.

Najczęściej zadawane pytaniaPodobne artykuły:


Wersja do druku