Jesienno-zimowa kolekcja MARAMBA to prawdziwy romans nowoczesności i ponadczasowej klasyki. Szlachetność przeplata się w nim z obecnie królującymi trendami a satynowy blask dodaje szyku i splendoru. Mowa o perłach, od wieków uwodzących swoim urokiem wielkich mocarzy, największych projektantów a demokratycznie wprowadzonych na salony przez COCO CHANEL, która bezceremonialnie zrzuciła je z piedestału.

Zestawiła je bowiem z codziennymi garsonkami i sukienkami. Do dziś moda nie może się obejść bez obecności perłowego blasku.

Projektanci MARAMBA w ślad za największymi prekursorami zimowych trendów zaprojektowali na nadchodzący sezon dedykowaną perłową linię MARAMBA PEARLS. Jej różnorodność form poczynając od perłowych naszyjników będących ,,must have” obecnego sezonu, noszonych po kilka jednocześnie i stanowiących główny element również casualowych stylizacji, po wytworne pierścienie, które będą ozdobą niejednej wieczornej kreacji. Perłowe bransoletki zestawione ze szklanymi paciorkami przemycają ekskluzywną elegancję adoptując ją w casualowych, wygodnych stylizacjach.  Satynowo połyskujące kolczyki przywołują na myśl klimat retro, choć nie tylko, bowiem ciężkie naszyjniki w których perły występują w towarzystwie złotych łańcuchów wskazują na  wciąż modny od kilku sezonów trend glam-rock.
Multitrendowość w perłowej kolekcji MARAMBA PEARL podkreślają również  rozmaite odcienie począwszy od satynowej bieli, po ecru, pudrowe róże aż do zdecydowanego i szlachetnego grafitu.
Moda na perły nie przemija, wciąż modne i uwielbiane. W swej nieśmiertelnej elegancji nie dają o sobie zapomnieć nawet w tej jesienno-zimowej odsłonie.

Najczęściej zadawane pytaniaPodobne artykuły:


Wersja do druku